PS5 Pro ve Yeni Nintendo Switch Geliyor

Nintendo Switch

Oyun dünyasının merakla beklediği PS5 Pro ve yeni Nintendo Switch çok yakında geliyor.

PS5 Pro ve Yeni Nintendo Switch Geliyor

PlayStation 5 Pro ile ilgili iddialar ve sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni bir sızıntı oyun dünyasını hareketli günlerin beklediğini ortaya koydu. PS5 Pro ve Nintendo Switch konsolunun yeni versiyonu çok yakında resmiyet kazanabilir.

Oyun dünyasının güvenilir kaynaklarından birisi olan PS5 Pro ve yeni Nintendo Switch versiyonu için dikkat çeken açıklamalar yaptı. Yeni iddialar her 2 oyun konsolunun da yakında piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor. Ancak şimdilik resmi bir tarih paylaşılmadığını da belirtelim.

Yeni sızıntının çok fazla detay içermediğini de belirtmek gerekiyor. Her 2 oyun konsolu için de çalışmaların hızlandığını ve birbirlerine yakın tarihlerde duyurulacağına inanılıyor. Ancak önceki bir iddiada PS5 Pro’nun 2024’te oyunculara sunulacağını ortaya koymuştu.

Yeni Nintendo Switch Yenilenmiş Oyunlarla Gelecek

Ayrıca Nintendo hayranlarını sevindirecek bazı gelişmeler de var. Yeni Nintendo Switch versiyonunun Pokemon Scarlet ve Pokemon Violet ek paketleri ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu oyunların 2023 yılının sonbahar ya da kış aylarında geleceği ifade ediliyor.

Nintendo şirketinin bir süredir aktif olarak yeni bir Switch geliştirdiği biliniyor. 6 yaşındaki el konsolu yeni nesil grafiklere sahip oyunların geliştirilmesine engel oluyor. Ayrıca batarya ömrü konusunda da artan şikayetler var. Konsolla beraber Legend of Zelda, Splatoon ve Super Mario gibi oyunların yeni versiyonları da paylaşılacak.

PlayStation 5 Pandemi Nedeniyle Tedarik Sorunu Yaşamıştı

2020 yılının Kasım ayında global pandeminin ortasında tanıtılan PlayStation 5 tedarik zinciri problemleri yaşayan ürünler arasına dahil olmuştu. Ancak Sony’nin açıklamasına göre Asya ve Japonya’daki stok sorunu 2023 yılında çözülmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir