PS Plus Mart 2024 Oyunları

PS Plus

Teknoloji devi Sony PS Plus abonelerine Mart 2024’de gelecek oyunları resmi olarak açıkladı.

PS Plus Mart 2024 Oyunları

Sony firması 2024 yılı için PlayStation Plus Mart ayı oyunlarını resmi olarak açıkladı. Daha önce sızdırıldığı gibi Essential abonelik planına sahip olanlar için verilecek oyunlardan birisi Sifu idi. Diğer oyunlar da şimdi belli oldu.

4 Yeni Oyun 5 Mart’tan İtibaren Erişime Açılacak

PS Plus üyeleri Mart ayında EA Sports F1 23 (PS4 ve PS5), Sifu (PS4 ve PS5), Hello Neighbor 2 (PS4 ve PS5) ve Destiny 2: The Witch Queen (PS4 ve PS5) gibi 4 adet oyunu ücretsiz olarak alabilecekler. Bu oyunlar Mart’ın 5’i itibarıyla PlayStation Plus aboneleri tarafından alınabilecek.

Şubat ayı eklenen PlayStation Plus Essential oyunları olan Foamstars (PS4 ve PS5), Rollerdrome 2 (PS4 ve PS5) ve Steelrising (PS5) idi ve bu oyunlar 4 Mart’a kadar alınabiliyor.

Sony 900 Çalışanını İşten Çıkarmıştı

Sony şirketi kısa bir süre önce dünya genelinde 900 çalışanını işten çıkardığını açıklamıştı. PlayStation Studios bölüm başkanı Hermen Hulst işten çıkarmaların bazı oyun projelerinin iptaline neden olacağını ifade etmişti.

PS Plus Müzik Dinlemek ya da Film İzlemek İçin de Kullanılabiliyor

Sony’nin sunduğu ve oyuncuların her ay abonelik ücreti ödeyerek yüzlerce oyuna erişmesine imkan sunan PlayStation Plus hizmetinin kütüphanesi büyütmeye devam ediyor. PS Plus’a farklı abonelikler ekleyerek eğlence hizmeti haline getirmek mümkün. Aboneler PS Plus’ı yalnızca oyun için değil müzik dinlemek ya da film izlemek için de kullanabiliyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir