Ersin Aydın; üniversite de hobi olarak başladığı fotoğrafçılığı öğrenim hayatı boyunca devam edip üniversiteden mezun olduğu bölümle ilgili çalışma yapmak istemediğini fark ederek hayalleri peşinde koşmaya karar vermiştir.

dugun-fotografi

Kendi hayatını kapalı ofis ortamında ve takım elbise içinde geçirmek istememesi ve doğaya olan sevgisi ile mesleğini bir kenara atıp severek yaptığı fotoğrafçılığa başladı.

Ersin Aydın Düğün Fotoğrafları

Yaptığı işle hem kendini hem de insanları mutlu etmek isteyen Ersin Aydın için en cezbedici alan düğün fotoğrafçısı oldu. İnsanların mutluluğunu ölümsüzleştirmek ve bu mutlu günlerine dair güzel anılar birikmesine yardım etmek istemesi bunda etken oldu. Bu işi sevdiğinden ve istediğinden yaptığından ortaya bu kadar güzel işler çıkması normal karşılanmalı.

Neden Ersin Aydın’a Düğün Fotoğrafı Çektirmeli?

Bir işi en güzel yapan insan, o işi severek ve isteyerek yapan insandır. Hazır mesleğini çöpe atacak kadar bu işi seven bir insan.

Fotoğrafçılığa ilk başladığı zamanlar da Tarlabaşı’ndan tutun da Cihangir’e kadar her yerde fotoğraf çekip, İstanbul’un hemen hemen tüm semtlerinde tecrübe biriktirmiştir. İlerici vizyonu ve güzel misyonu ile evlenecek çiftlerin klasik fotoğraflardan ziyade yenilikçi, farklı olan fotoğrafları sunmayı hedefliyor. Siz de klasik düğün fotoğrafları değil de farklı fotoğraflarınız olsun istiyorsanız ve bunu yaparken çok fazla ücret ödemek istemiyorsanız doğru adresiniz olacaktır.

Ersin Aydın’ın Fotoğrafçılık Hizmetleri

Fotoğraflarında flaş ışığı yerine doğal ışığı kullanıyor. Seçtiği farklı mekanlar ve doğal ışıkla birlikte ortaya muazzam güzellikte fotoğraflar çıkıyor.

Cebinize uygun olanı seçebileceğiniz bir hizmeti var. Ekonomik, Düğün Hikayesi, Masal ve Destan paketleri ile farklı fiyatlarla çekeceği fotoğrafları sizlere lak kaplı, panoramik albümlerde profesyonel kalite de sunuyor. Fotoğraflar DVD’de de teslim ediliyor. Bu hizmetin karşılığını yüksek müşteri memnuniyetiyle alıyor.