okey oyna

Powerbank Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Harici şarj cihazı alırken ürün tercihinde dikkatli olunması konusunda üreticiler uyarıyor. Powerbank seçiminde dikkat edilmesi gerekenler haberimizde.

powerbank

Akılı telefon ve tablet bilgisayar kullanımının artmasıyla birlikte insanlar giderek daha fazla yedek şarj cihazı satın alıyor. Powerbank adı altında satılan ve içinde pil bulunan bu ürünlerde, kalite ve güvenlik çok önemli.

Piyasada binlerce markasız ya da sahte Powerbank’ler satışta. Peki bu sahte harici güç kaynakları ne gibi sorunlara yol açabilir?

Piyasa değerinin altında satılan sahte, güvenli olmayan Powerbank’ler akıllı telefon ve tablet bilgisayarlara zarar verebiliyor. Sahte güç kaynakları cihazınızın patlamasına yol açabiliyor. Binlerce lira ödeyerek aldığınız cihazları kalitesiz sahte Powerbank’ler ile şarj etmek gerçekten çok tehlikeli.

Powerbank seçimi konusunda bilinen markaların ürünlerini satın almanızı öneriyoruz. Bu ürünlerin de devamlılığı olan satış noktalarından alınması gerekiyor. Çünkü markalı ürünler hem uluslararası standartlara uygun hem de bağımsız test laboratuvarları tarafından test ediliyor.

 338 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir