Popüler Tesbih Satış Sitesi İnan Tesbih

2 Yılı aşkın süredir online tesbih satışı yapan inan tesbih 600 ü aşkın tesbih modeli ile kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. İnan Tesbih sadece tesbih satan ve bu alanda uzmanlaşmaya yönelen bir satış sitesi olması ile hata oranını azaltıyor, ürün fiyatlarını düşrüyor ve ürün çeşitliliği sunabiliyor.

tesbih

Ayrıca ödeme kolaylıkları ilede müşterilerine büyük avantaj sunuyor. Tüm bankaların kredi kartları ile güvenli satış olanağı sunan İnan Tesbih bunun yanı sıra kapıda ödeme fırsatı ile kredi kartı olmayan müşterilerede avantaj sağlıyor. 2013 Yılından bu yana tüm ürünlerinde ücretsiz kargo hizmeti veren online tesbih satış firması bu hizmeti devam ettirme amacında.

%100müşteri memnuniyeti sunmayı amaçladıklarını söyleyen firma dijital pazarlama uzmanı Hasan Çağrı Güngör müşterinin güvenilir, kolay ve ucuz bir şekilde en kaliteli tesbihleri satın almaları için sistemlerini geliştirdiklerini söylüyor.

İnan Tesbih Online Mağazasında Satışta Olan Başlıca Tesbih Çeşitleri

  • Kuka Tesbih
  • Kehribar Tesbih
  • Oltu Taşı Tesbih
  • Doğal Taş Tesbih
  • Koleksiyonluk Tesbihler

İnan Tesbih‘in sündüğü kampanyalarda devam ediyor. Ramazan ayı ardından Ramazan Bayramında indirim kampanyaları yapan firma Kurban Bayramı kampanyası hazırlıklarını da tamamlamış durumda. 100 tl ve üzeri alışverişlerde deve kemiği tesbih hediyesi ile müşterilerine güzel bir fırsat sunmayı amaçlıyorlar. Tüm tesbihlerde olduğu gibi bu kampanyada da ücretsiz kargo fırsatı bulunmakta.

2 Yorum

  1. Kaliteli bir yazı olmuş bilgilendiri bu yazı için teşekkürler siteyi inceleme fırsatım oldu gerçekten hoş bir site güvenilir bir site de sanırım sipariş yapacağın ancak gümüş tesbih kategorisi biraz eksik gibi geldi daha çok kehribar ve kuka ağırlıklı bir tesbihçi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.