Popüler Oyunlar Ailesinin Bir Diğer Üyesi: Flow Free

Flow Free, son zamanlarda popüler olan oyunlardan birisi. Big Duck Games LLC firmasının geliştirdiği başarılı bulmaca oyunlarından. Bu renkli oyunu mutlaka oynamalısınız.

flow-free

Klasik bulmaca oyunlarına benzeyen bir oyun olan Flow Free, renkli arayüzü ve oynanışının verdiği keyifle sizi çok kısa sürede kendine bağlayacak. Bir çok bulmaca oyununda olduğu gibi Flow Free’de de amaç renkleri eşleştirmek. Bir hücrenin içindeki iki aynı renkteki daireyi diğer renklere karıştırmadan birbirleri ile eşleştirmelisiniz. Renkleri, yazıları ve menüleriyle oldukça şık bir arayüze sahip olan oyunda farklı oyun seçenekleri bulunuyor. 3 farklı zorluk seviyesi olan oyunda her seviyede 30 bölüm bulunuyor. Oynanışı kısa zamanda öğrenerek kolay bulmacaları çok kısa süreler ve hamleler ile bitirmek mümkün. Kolay seviyede bölümler 5×5 iken, orta seviyede 8×8 ve zor seviyede ise 11×11 boyutunda.

Zeka oyunları her zaman ilgi çekici ve eğlenceli olmuştur. Bu oyunda da zeka ön planda. Hem zekanızı geliştirip hem de hoşça vakit geçirmek isteyenlere Flow Free oyununu tavsiye ediyoruz. Bu oyunu oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Flow Free oyunu, Google Play‘de trend olan en popüler oyunlar sıralamasında 3. sırada yer alıyor. Milyonlarca kişinin severek oynadığı bu harika oyunu siz de mutlaka oynamalısınız.

Android, iOS ve Windows Phone platformlarındaki mobil cihazlarınıza bu oyunu indirip oynayabilirsiniz. Ayrıca Oyun Parkur sitesi üzerinden oyunu indirmeden her türlü bilgisayar ve mobil cihazlardan tarayıcı üzerinden oyunu oynayabilirsiniz.

Kısacası Flow Free, son zamanların en başarılı bulmaca oyunlarından birisi. Flow Free oyununu oynamak için şu bağlantıya tıklayabilirsiniz: flow free oyna

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.