Popüler Macera Oyunu Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz Oldu

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Popüler macera oyunu Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure kısa bir süre için ücretsiz oldu.

Popüler Macera Oyunu Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz Oldu

Gearbox Software şirketinin geliştirdiği ve 2 yıl önce piyasaya sürülen Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure oyunu kısa bir süre için ücretsiz oldu. Oyuncular oyuna kalıcı olarak sahip olabilir.

Dijital platformlar ya da oyun geliştirici şirketler bazen tanıtım yapmak için ücretsiz erişime açma kampanyası yapıyorlar. Genelde çok kısa süren bu kampanya ile az oynanan oyunun oyuncu sayısını yükseltmek hedefleniyor.

23 Mart’a Kadar Kütüphaneye Kalıcı Olarak Eklenebilir

Steam‘in düzenlediği kampanyada Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure kısa süreliğine bedava oldu. Oyuncular oyunu 23 Mart’a kadar Steam kütüphanelerine kalıcı olarak ve ücretsiz ekleyebilirler.

Oyunu kütüphanenize eklemek için ilk olarak buraya tıklayın ve oyunun Steam sayfasına ulaşın. Daha sonra sayfayı aşağıya kaydırın. Satın alma tercihleri bölümünde fiyatı 0 TL olan bedava tercihi bulun ve Hesaba Ekle’ye tıklayın. Bu sayede Steam kütüphanenize kalıcı olarak eklemiş olacaksınız.

Macera türünün en önemli oyunlarından olan Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure’de amaç tehdit altındaki krallığı ve kraliçeyi arkadaşlarınızla kurtararak barış getirmek. Bunu yapabilmek için tehlikeli ormanlardan geçmeli ve karşınıza çıkan düşmanlarla savaşmalısınız. Oyunun normal satış fiyatı ise 95 TL.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (Minimum Sistem Gereksinimleri)

İşlemci: Intel i3 530 2.93 GHz veya AMD Phenom II X4 805 2.5 GHz

RAM: 4 GB

Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 780 3 GB veya AMD Radeon HD 7970 3 GB

DirectX Versiyonu: 11

Depolama Alanı: 15 GB boş alan

Ses Kartı: DirectX 9.0c ile uyumluluk

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir