okey oyna

Pokemon’un PC Versiyonu Çıktı

Tüm dünyada büyük bir fenomen haline gelen ve milyonları peşinde sürükleyen Pokemon oyununun PC versiyonu çıktı. Yeni oyunun tüm detayları ve indirme bağlantısı haberimizde.

pokemon

Hepimizin bildiği gibi Pokemon, Nintento‘ya ait bir oyun serisi. 20 yıldan daha uzun süredir Pokemon Company tarafından Nintendo el konsolları için oyunlar çıkartan marka, ilk kez emülator desteğine ihtiyaç duymadan bilgisayar oyuncularıyla buluşuyor.

Pokemon Uranium Version ismiyle indirebileceğiniz bu yeni Pokemon oyunu Nintendo desteği içermiyor. Tamamen gönüllü oyun severler tarafından hazırlanan Pokemon Uranium Version, geniş içeriğiyle hayli dikkat çekiyor.

Oyunun ilk versiyonu olan 1.0’da 30 saatten uzun bir oynanış süresi, keşfedilmeyi bekleyen 192 tür Pokemon, hikaye modu, çoklu oyunculu seçenekler ve daha fazlası bulunuyor.

Pokemon Uranium v1.0 Özellikleri

8 Gym

Tandor Şampiyonası

192 tür Pokemon ve onların (yakalabilir ve evrim geçirebilirler)

Nükleer güç kullanan bir düşman topluluğuyla savaş içeren hikaye

Çevrimiçi özellikler: Savaş modu, oyuncular arası takas sistemi

Birden çok kayıt dosyası tutabilme

30 saatten fazla oynanış süresi

Eğer uzun süredir Pokemon oyunlarını merak ediyorsanız ve sırf tek bir oyun için Nintendo sistemi satın almayı göze alamıyorsanız Pokemon Uranium v1.0 tam size göre bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Oyunun şimdilik Windows PC versiyonu kullanıcılara sunulmuş durumda. Linux ve Mac desteği ise önümüzdeki günlerde çıkacak. Buraya tıklayarak oyunun indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Okey Oyna
 335 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir