Hayatımızın her anında her alanında bizimle olan teknolojinin en estetik ve en gelişmiş halini bizlere sunan Piranha ürünleri ile hayat artık çok daha kolay ve çok daha eğlenceli. 11 yıldır bizleri teknolojiyle buluşturan Piranha akıllı telefon, tablet, Navigasyon cihazları, Mobil Takip Sistemleri, Bilgisayarlar ve Ev Elektroniği gibi birçok alanda hizmet vermeye devam ediyor.

arac-takip-sistemi

Navigasyonda 1 Numara

Türkiye’de navigasyon dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan Piranha aynı zamanda ülkemizin ilk yerli navigasyon markası. 2010 yılından itibaren navigasyon alanında Pazar lideri olan Piranha bu başarısını, Google Türkiye Harita üreticisinin “2010 yılının en çok tercih edilen navigasyon markası” adında verdiği ödülle taçlandırmış durumda.

Taşınabilir navigasyon sistemler, araç entegre navigasyon sistemleri ve motosiklet navigasyonları alanında ürünleriyle bir çok sürücünün hayatını kolaylaştıran Piranha kaliteli ve her yıl teknolojik gelişmelerle kendini yenileyen ürünleri ile başarısını korumaya devam ediyor.

Araç Takip Sistemleri

Özellikle son yıllarda losijtik, kargo, ulaştırma sektöründe araçların takibi için kullanılan araç takip sistemleri de artık Piranha ile çok daha teknolojik. Ekonomik yönden de firmalara tasarruf sağlayan araç takip sistemleri teknolojik yönden son yıllarda çok daha gelişmiş olarak karşımıza çıkıyor.

Teknolojinin ülke ekonomisine olan katkısını göz ardı etmemek gerektiğini her fırsatta dile getiren Piranha yönetim kurulu başkanı Tuğrul Verkaya, http://www.milliyet.com.tr/piranha-yonetim-kurulu-baskani-verkaya-istanbul-yerelhaber-690978/ haber linkinde anlattığı üzere ülkenin cari açığının teknolojiye daha fazla önem vererek düşürülebileceğini belirtti. Firma olarak teknolojiye büyük katkılarda bulunan Piranha ülke ekonomisine de katkıda bulunan büyük bir firma olarak görülüyor.