İstanbul’da yaşamın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu kadar çok nüfusu olan bir şehirde, istediğimiz her ustayı bulamadığımız gibi, sorunlarla yüzleşmek zorunda kalıyoruz. Anadolu yakası ve pendik taraflarında oturan kişilerinde en büyük dertleriden biri, modern bir tesisat firması bulamamalarıdır.

Çünkü işini iyi yapan ve tüm sorunlara en uygun maliyetle, en iyi işçilikle çözüm üretebilen nadir firmalar var. Bunlardan bir tanesi Kayıkçı Tesisat diyebiliriz. Tıkalı kanal açma işinde gerçekten nadir profesyonellerden diyebiliriz.

Yaptıkları iyi teşhis sayesinde, müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Sorunları iyi teşhis ettikleri için, tıkalı kanalları en kısa vadede açmayı başarıyorlar.

Pimaş açma bilindiği üzere, iyi tespit edilmesi gereken sorunlardandır ve pimaşı açmak için bir yöntem vardır. Kimisi sol kulağını sağ eliyle tutmak tabiri gibi uzatarak yapar, kimisi en kısa yolda çözüme ulaşır.

Sizinde pimaşınız tıkandıysa ve pimaşınızın açılması gerekiyorsa, Kayıkçı Tesisat ile görüşmenizde fayda var diyebiliriz.

Uzman ekipleri eviniz veya işyerinize gelerek, sorunu tespit edip size fiyatlandırma sunacaklardır. En uygun fiyatlandırmayı sunduklarını garanti ederiz, eğer fiyatta size uygun gelirse, hiç bir noktanıza zarar vermeden, modern cihazlar ile sorununuzu halledeceklerdir.

KAYIKÇI TESİSAT BİR ÇOK KONUDA UZMAN

Sadece pimaş açma, tıkalı kanal açma konularında değil su kaçağı tespiti, gider açma konularından da fazlasıyla iyiler.

Sizde her türlü tesista konusunda Kayıkçı Tesisat ile çalışmak istiyorsanız web sitelerini ziyaret edebilir ve daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.