Pimapen pencere yaptıracak olanlara bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum. İnternette araştırıp sizler için tüm bilgileri tek makalede topladım desem yanlış olmaz. Şimdi pvc pencere yaptırmaya karar verdiniz ne yapmak gerekiyor. İlk olarak hepimiz pimapen fiyatlarını araştırıyoruz değil mi ? Ancak bu fiyatları bilgisayar telefon gibi bulamayız. Çünkü evimizin pencere kapısına göre yapılacak. Bu nedenle ilk olarak pencere/kapı ölçümüzü kabataslak genişlik x yükseklik olarak alıyoruz. Bundan sonra internette firmaların maillerine whatsapplarına veya arayıp telefon ile ölçülerini veriyoruz. Ne renk olacak. Altına mermer istiyormusunuz bu gibi bilgileride ileteceksiniz. Tabi ki oturduğunuz il/ilçe bilgisinide vericeksiniz.

pimapen

Ölçüyü verdiğimiz firma bizlere geri dönüş sağlayacak anlaştığınız firma gelip montaj için ölçüleri kendi alır ve ortalama 10 günde gelip montajını yapar. Şimdi bu işin işleyiş şekli idi. Bizim bu noktada nelere dikkat etmemiz gerekiyor. Öncelikle en ucuz fiyatı verene yaptırmak gibi bir kaide yok. Nasıl ki lg ile bilinmedik bir marka arasında fiyat farkı var pencerelerde de kalite farkı var. Bu nedenle fiyatları alırken ne marka kullanıyor bunu bilmek lazım. En kaliteli ve diğerlerine göre yüksek pimapen fiyatları ile satılan marka ”Pimapen” diğer ucuz markalar ”fıratpen, winsa, adopen” Bu nedenle pimapen marka yapanın adopen yapan firmadan fazla fiyat vermesi normaldir. Çünkü pimapen kalitesi ile her zaman tavsiye edilen bir marka olmuştur.

Peki marka önemli daha önemlisi işi yapacak olan firma ”Marmara pimapen”, İlke, furkan, simge bilinen büyük pimapen firmaları tabi internette arama yaptığınızda bir çok firma var. Ne yapacaksınız. Örnek olarak ”marmara pimapen tavsiye” şikayet gibi google aramaları ile firmanın işi nasıl yaptığını şikayet var mı yok mu araştırın. *Kısaca kaliteli marka kaliteli işçilik şimdilik konu hakkında bu kadar bilgi verip başka konuya geçiyorum.

Başka bir konuya geçelim.

Pimapen tamiri yapılan bir ürün. Ancak piyasada bir çok firma tamiri yapmaz. Çünkü yapılacak işe garanti vermezler. Bu nedenle firmalar arasında pvc pencere ile ilgili tadilat tamir yapan firmayı bulmak daha önemlisi bu firmanın pimapen tamiri yaptıktan sonra işe garanti veriyor mu ? Kısaca siz siz olun tamir yaptıracağınız firmanın uygun fiyat ve garanti vermesine dikkat edin.