okey oyna

PHP PDO Üyelik Sistemi

PHP

Bu dersimizde PHP ile PDO kullanarak üyelik sistemi yapmayı öğreneceğiz. Örnek bir üyelik sistemi hazırladım.

PHP PDO Üye Kayıt Sistemi

Üyelik sisteminde MySQL bağlantısı, veri ekleme, veri silme, veri güncelleme, session, döngüler ve daha birçok konuda önemli bilgiler öğreneceksiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yorum kısmından iletebilirsiniz.

Üyelik sistemi kullanıcı adı: celalyurtcu

Üyelik sistemi şifre: 1

Üyelik sisteminde kullandığım çalışma dosyasını ve MySQL veritabanını sizlere kolaylık olması açısından tek bir dosya olarak hazırladım.

Üyelik sistemi dosyalarını https://www.celalyurtcu.com/dosyalar/php_pdo_uyelik_sistemi.zip adresinden indirebilirsiniz.

 10.553 defa okundu

3 Yorum

  1. merhaba böyle bir çalışma yaptığınız için teşekkür ederim. Bu sistemde kullanıcı giriş yaptığında üye listeleme sayfası çalışıyor. Bunda admin üyeyi nasıl ayırt edebiliriz. Admin giriş yaptığında üye listeleme sayfası açılsın, kullanıcı girdiğinde kendi profil sayfası açıllsın.

    Yardımlarınızı bekliyorum. iyi çalışmalar

  2. Emeinize sağlık,
    Bir önceki yaptığınız script gibi bununda admin ve uye yetkili şekilde uyarlarmısınız yazınızı takip ediyor olacağım sevgiler

  3. Hocam harika olmuş teşekkürler. Sizden bir ricam olucak, bu projeye üyelik durumu nasıl ekleyebiliriz? Yani status = 1 ise giriş yapabilsin ama 0 ise girişi engellensin. Ayrıca şifreyi normal kaydedir bunu nasıl şifreli hale getirebiliriz. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir