Pet taşımacılıklar için firma seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki, taşımacılık sırasında evcil hayvanınıza yeterince özen gösterilip gösterilmediği olmalıdır.

Bunun için firmalarla görüşmeden onları daha önce kullanan müşterileri var mı yok mu bunu sormalısınız. Referans, hayvan taşımacılığı için önemli bir konudur. En yakın dostunuzu emanet ettiğinizden haberdar, bilinçli bir firma ile çalışmanız içinize daha çok sinecektir.

Pet Taşımacılıkta Firmalarda Aranması Gerekenler

İstanbul Pet taşımacılık için firmaları gözden geçirirken İstanbul ve çevresinde bu konuda tecrübe edinmiş olanlara öncelik vermelisiniz. Birebir araçlarının içini görüp önceliklerinizi belirtmelisiniz. Kara taşımacılığı için en uygun yolculuk tarzı daha çok servisler ve taksilerdir. Pet taşımacılık ya da transfer ismi ile yaygınlık gösteren bu taşımacılıklara kendiniz eşlik ederek, gerekli kriterlere sahip olup olmadıklarını inceleyebilirsiniz. Klimasından refakatçisine, genişliklerinden şoförlerine kadar en içinize sinen firmayı tercih etmelisiniz.

Evcil Hayvanlarınız İçin Araçlarda Bulunması Gerekenler

Bir taşıma firmasının aracında dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, güvenliktir. Güvenlik için yeterince önlem alınmışsa yolculuk için bir adım önde demektir. Hayvanlar her ne kadar araca binmeye meyilli olmasa da birçok köpek araç kapılarının düğmelerine alışkındır. Bu nedenle kapıları ya da camları açacak düğmelerin kontrollü olması gerekir. İkinci önemli nokta ise araçta klimanın bulunmasıdır. Yolculuk konusunda en hassas canlılar olan kediler, özellikle kış aylarında araçlarda uzun yola dayanıklı değildir. Bu iki özellik taşımacılık yapan araçlarda olması gereken temel şartlardır.

Araştırmalarım sonucu en iyi kurumsal ve işini düzgün severek yapan Hakan bey pitapet nakil olarak  bu piyasada örnek gösterilecek  bir firma sahibi olduğunu gördüm yaşadım ve tecrübe ettim. İstanbul pet taksi terciğinizin pita pet olmasına özen gösterin.pitapetnakil.com adresinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

kaynak: pet nakil