İnternet üzerinden canlı yayın yapmanın onlarca yolu vardır. Bunlardan en popüleri ve en eğlencelisi Twitter tarafından sağlanan Scope uygulamasıdır. Eski adıyla Periscope olarak bilinen Scope, uygulamayı indiren herkesin yayın yapma imkanına sahip olduğu eğlenceli bir canlı yayın platformudur. Yapılan binlerce yayın arasından aradığınız tür yayını bulmak çoğu zaman zor olur. LiveScope uygulaması ile Scope üzerindeki tüm yayınları kategorize edilmiş, daha düzenli ve ilgi alanınıza göre düzenlenmiş bir biçimde görürsünüz.

LiveScope Nedir

LiveScope uygulaması ile dünya çapında yayınlanan tüm Scope yayınlarına tek tıkla ulaşır, birçok farklı kanal arasından ilgi alanınıza göre kanalları takip edebilirsiniz. Oldukça anlaşılması basit bir arayüze sahip olan LiveScope, Scope yayınlarını kesinti yaşamadan izleme imkanı sunuyor. Aradığınız yayınları ve kanalları gelişmiş filtreleme ve arama yöntemiyle rahatlıkla bulabilirsiniz. Dünya çapında özellikle gençlerin yaygınlıkla kullandığı eğlenceli Scope yayınlarını LiveScope ile ücretsiz olarak izleyin.

LiveScope İndir

Bu uygulamayı indirmek istediğiniz zaman tek yapmanız gereken arama motoruna girip periscope canlı yayın yazdıktan sonra çıkan uygulama seçeneklerinden LiveScope’u seçmektir. Uygulamaya giriş yaparak ilgi alanlarınıza göre yayınlarını düzenleyebilir, kendinize göre liste oluşturabilirsiniz. LiveScope uygulamasını Android ayrıca da ios işletim sistemine sahip akıllı cihazlarından indirebilirsiniz.

Periscope Canlı Yayın

İstediğiniz insanları takip ettikten sonra eğer kendiniz yayın yapmak isterseniz tek yapmanız gereken canlı yayın başlat butonuna basmak olacaktır. Siz yayına başladığınızda alt kısımlarda yayına kaç kişinin katıldığı, yayını kimlerin beğendiği ve izlediği görülür. Aynı zamanda insanlar yayınınıza yorum yapabilir ve onlarla yorum aracılığıyla insanlarla sohbet edebilirsiniz. Bu yayınınıza uygulamaya sahip tüm insanlar katılabilir ancak rahatsız edici bulduğunuz insanları yayınınızdan atabilir veya engelleyebilirsiniz.