Pepsi Marka Akıllı Telefon Satışa Çıktı

Gazlı içecek firması Pepsi akıllı telefon piyasasına girdi. Pepsi Phone P1 adıyla satışa çıkan telefonun özellikleri ve satış fiyatı haberimizde.

pepsi-phone-p1

Bir süredir ortalıkta dolanan söylentiler doğru çıktı ve Pepsi marka akıllı telefon sonunda satışa çıktı. Ürettiği gazlı içeceklerle ün yapan şirket resmen akıllı telefon piyasasına girmiş oldu.

Pepsi Phone P1 adıyla satışa çıkan telefonun üretimini Shenzhen Scooby Communication Equipment adlı şirket üstlendi. Telefonun arkasında Pepsi’nin içeceklerinde kullandığı logo aynen yer alıyor.

Pepsi Phone P1 Özellikleri

Cihazın özelliklerine gelecek olursak kullanıcıları 5.5 inç 1080 piksel ekran, octa-core MT6592 yongaseti, 5 Megapiksel ön, 13 Megepiksel arka kamera, 3000 mAh batarya, parmak izi okuyucu ve Android 5.1 Lollipop tabanlı Dido OS adlı bir işletim sistemi bekliyor.

Alüminyum kaplamaya sahip olan Pepsi Phone P1, çift sim kart ve LTE bağlantısını destekliyor. Ayrıca 2. sim kart yuvasının yerine microSD kart takılabiliyor.

Pepsi Phone P1 şu an JD.com üzerinden 699 CNY (yaklaşık 110 dolar) fiyatla satışa çıkmış durumda. Bu fiyatın 1000 kişi ile sınırlı olduğu ve fiyatın daha sonra artacağı açıklandı. Cihazın kutusundan telefona ek olarak bir adet şarj adaptörü, şarj kablosu ve koruyucu kılıf çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.