Paykasa; sanal alışveriş için kullanılan elektronik rakamlardan oluşan ve sistemli bir şekilde risk  taşımadan ödeme kolaylığı sağlayan ön ödeme için kullanılan bir sistemdir. 16 haneli PİN kodundan oluşan paykasa ödemeyle artık internet üzerinden gönül rahatlığı ile risk taşımadan %100 güvenli ödeme yapma imkanı bulunmaktadır. Kredi kartlarının devri artık sona erdi. Şimdi paykasayla çok daha kolay pratik ve güvenli ödeme imkanı bulunuyor.

paykasa

Kredi kartlarında yaşanmış olan hiçbir sorunu yaşatmayan ve kullanım sonrasında kendini iptal eden paykasa artık tüm dünyada tek kullanılan  ödeme aracı olarak yerini aldı. Ülkemizde ise hızla yayılmaya başlayan paykasa artık birçok kişi tarafından tercih ediliyor.  Bilgilerinizi korunması açısından önem taşıyor. Kredi kartları yüzünden birçok kişi mağdur durumda kalabilmesi nedeniyle artık sanal ortamda kullanımı oldukça azaldı. Çünkü bir çok kişi bu durumda kayıplara uğradı ancak paykasa ile hiçbir şey kaybetmezsiniz. Paykasa satın aldığınız andan sonra ödeme yaparsınız ve iptal olması sonrasında hiçbir risk kalmaz.

Sadece rakamlarla ödeme yapmanız sizin karşı siteye bilgilerinizin ya da finansal içeriklinizin ulaşması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Paykasa satın almak için internet üzerinden paykasa satışı yapan sitelere başvurmanız gerekmektedir. Paykasa alırken dikkat etmeniz gereken; sizden bilgi istemeyen sitelere itibar göstermenizdir. Bu duruma dikkat etmeniz önem taşır. Paykasa online alışveriş siteleri, oyun siteleri ve paykasayla ödeme kabul eden birçok sitede geçerli olabilmektedir. 16 haneli PİN kodu belirlediğiniz limit  sonrasında size gönderilir ve kodu girmeniz sonrasında alışverişinizi tamamlarsınız. İşlem bitince paykasa kendini imha eder.

Paykasa satın almak istiyorsanız hemen sitemiz üzerinden müşteri hizmetlerine ya da canlı desteğe bağlanabilirsiniz. Size kolaylık olması açısından yardımcı olabilecek müşteri temsilcilerimiz durumu size açıklayacaktır. Oldukça basit ve pratik bir işlem olan paykasa almak anında gerçekleşen bir uygulamadır. Kullanılması açısından ve satın alması açısından da kolay olan paykasa artık hayatınızda en kolay ödeme şekli olarak sizlere rahatlık sağlayacaktır.