Parça ve İşçilik Garantili Teka Servisi Sizlerle!

Ankastre setler diğer teknolojik ürünlere benzemez bakımı ve ürünler için aldığınız teknik destek önemlidir. Her koşulda yüzde yüz müşteri memnuniyetini temel alan Teka Servis ankastre ürünlerinize hak ettikleri özeni gösterecektir.Teka Servisin bütün ustaları işinin ehlidir. Yılların tecrübesine beceri ve bilgisine sahip olan teknik servis ustalarımızın hepsi alanlarında uzman ve tam donanımlıdır.

teka-servis

Kullandığımız yedek parçaların hepsi bir yıl garanti kapsamındadır ama Teka Teknik Servis ile garantiye ihtiyaç duymayacaksınız. Yaptığımız işin kusursuz olması için ankastre ürünlerinizi en ufak detayına kadar inceliyoruz ve verdiğimiz garantiye ihtiyaç duymamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Özel servis hizmeti veren Özel Teka Servis ile ankastre ürünlerinizi kaç yıllık olurlarsa olsunlar ilk günkü hallerine geri döndüreceğiz. İddiamız işimizdeki tecrübemizden ve bilgimizden kaynaklanmaktadır.

En kaliteli ve garantili yedek parçalar; işinde uzman yılların deneyimine sahip tam donanımlı ustalarımız ile birlikte sürekli hizmetinizdeyiz. Teka Servis yaptıklarıyla kendini kanıtlamış kalitesini ve uzmanlığını her bakımdan ortaya koymuş usta kadrosu sağlam bir teknik servistir. Teknik serviste uzman firmamızın birinci amacı siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmak ve yüzde yüz memnuniyeti sağlamaktır. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. WEB : www.tekaservis.co

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir