Parça Eşya Taşıma

Eğitimli 50 kişilik yetkin kadrosuyla Zorlu Evden Eve Nakliyat işiniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir işletmedir.

Taşınma prosedüründen bir gün önce müşterimizin seçimine göre bayan personeller, taşınma günü ise mobilya ustalarımız ve taşıyıcı personellerimiz evinize gelir. Taşınma prosedüründen önce, görevli eksperimiz evinize gelerek taşınma hakkında detayları kaydeder. Yapılacak paketleme işiy ile ilgili bilgiler verilerek fiyat teklifi hazırlanır. ve Şehirler arası nakliyat Bu ekspertiz hizmetimizde, eşyanın sigorta tutarı, kullanılacak ambalaj malzemesi, kaç metreküplük araç kullanılacağı belirlenir ve anlaşma sağlanması halinde işin yapılacağı gün belirlenir.

Özel Ambalajlı Taşıma ile Eşyalarınız Güvende…

Köpüklü Paket

Sökülen mobilyalarınız balonlu ve özel kraft kağıtlı köpükle paketlenir.

Bayan Personeller

Bardak, tabak, cam eşyalar ve özel giyimleriniz, bayan personellerce toplanır.

Özel Ambalajlama

Beyaz eşya, mobilya ve diğer eşyalar özel ambalaj malzemesi ile paketlenir.

Askılı Elbise Kolisi

Takım elbiseleriniz ve aynısı malzemeler, özel askılı elbise kolilerine dizilir.

Tek Kullanımlık

Halılarınız ve yastık-yorganlar tek kullanımlık özel poşet ve hurçlara koyulur.

Özel Hurçlama

Taşıma sırasında örtüler ve askısız giysiler için de özel hurçlar kullanılırmaktadır.

SİGORTALI TAŞIMA ve Parça Eşya Taşıma

Eksperin belirlediği risk oranı bilgisi ışığında, taşınılacak gün, yük emtea ile risk emtea adlarında iki adet sigorta poliçesi hazırlanır. Bu poliçeler, taşınma sırasında eşyalarda oluşabilecek fiziki hasarları karşılamaya fayda.Risk emtea sigorta poliçesinin kapsamına girmeyen malzemeler, kendi imkânlarınızla paketlemiş olduğunuz ve işletmemiz tarafından bu şekilde kabul edilen eşyalardır. Elektronik cihazlarınızın ve beyaz eşyalarınızın herhangi bir fiziki hasara uğramamış olmasına rağmen taşınılan yeni yerde çalışmaması da sigorta kapsamı dışındadır ve tarafımızca tazmin edilmemektedir.

Taşınma prosedürü bittikten sonra yeni adresde mobilyalar monte edilip, beyaz eşyalar yerlerine yerleştirilir. Tercihinize göre bayan personeller yeniden eve gelerek cam malzemeler, bardak, tabak ve özel giysilerinizi yerlerine yerleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.