Panasonic Eluga A3 ve A3 Pro Duyuruldu

Panasonic yeni akıllı telefonları Eluga A3 ve Eluga A3 Pro modellerini duyurdu. Cihazların tüm detayları haberimizde.

Akıllı telefon sektöründe pasif bir şekilde yer alan markalardan birisi olan Panasonic, maalesef her yıl duyurusunu gerçekleştirdiği 1 ya da 2 akıllı telefon modeli ile rakipleri karşısında pek de başarılı olamıyor.

Buna rağmen yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmaya devam eden Panasonic, Eluga A3 ve Eluga A3 Pro isimli iki yeni akıllı telefon modelini duyurdu.

Her 2 akıllı telefon da kullanıcıların karşısına 5.2 inç büyüklüğünde 720p çözünürlük sunan bir ekran ve 3 GB RAM ile çıkarken, ilk farklılıklar işlemci ve depolama alanı tarafında karşımıza çıkıyor.

1.25 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli MediaTek MT6737‘den güç alan Eluga A3 modeline 16 GB dahili depolama alanı eşlik ederken, 1.3 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli MediaTek MT6753‘den güç alan A3 Pro modelinde ise 32 GB dahili depolama alanı yer alıyor.

8 megapiksel çözünürlüğünde ön ve 12 megapiksel çözünürlüğünde arka kameranın yer aldığı her iki akıllı telefon 4.000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenirken çift sim kart desteğine sahip.

Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile kutudan çıkan ve ilk etapta sadece Hindistan‘da satışa sunulan Eluga A3 serisinin, Avrupa pazarında satışa sunulup sunulmayacağı konusunda şimdilik herhangi bir bilgi yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.