Özel Uçak Kiralama

Ulaştırma sektörü günümüzde, Dünya’nın en kaliteli sektörlerinden biri haline gelirken, taşıt kiralama sektörü de ulaştırmanın bir parçası olarak her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Günümüzde araba, limuzin, tır gibi araçların yanı sıra artık özel uçak kiralamak dahi mümkündür. Kiralık uçaklar yolcu uçağı olarak kullanılabileceği gibi, kargo uçağı, ambulans uçağı ve iş jeti olarak da kullanılabilirler.

jet-ucak

Yolucu uçağı olarak kiralanabilecek uçaklar küçük, orta ve büyük olmak üzere 3’e ayrılırlar. Türkiye’de hizmet veren uçak kiralama şirketi Merkür bu uçak türlerinin ve boylarının hepsinde hizmet vermektedir. Uçak kiralama özellikle güvenlik gerekçesiyle oldukça önemli bir konu olduğu için bu hizmeti Merkür gibi güvenilir bir şirketten almakta fayda vardır.

Uçak Hacimleri

Merkür Jet, özel uçak kiralama konusunda iş adamlarına ve ekiplerine jetlerle hizmet verirken, yolcu taşımacılığı amaçlı kullanılabilecek uçaklar da kiralamaktadır. Dünya’da kabul görmüş uçak modellerinin hepsini portföyünde bulunduran Merkür, orta ve büyük boy uçaklarda Boing, Airbus türü uçaklar kiralarken, küçük uçak türlerinde Embraer, Fokker ve Jetliner türü uçaklar temin eder. Küçük uçaklarda yolcu kapasitesi 20 ila 100 arasında, orta boy uçaklarda 100 ila 250 arasında, büyük boy uçaklarda ise yolcu taşıma kapasitesi 250 ve üstüdür.

Merkür’ün birbirinden kaliteli uçaklarına ve uçuşlar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için http://ozelucakbul.com/yolcu-ucagi-kiralama.html adresini mutlaka ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir