Hizmet alma konusunda belki de çok sorunlu bir müşteriyim ancak detaylara önem veriyorum ve işçilik konusunda kaliteli hizmet almak istiyorum. Bunun en büyük hakkım olduğunu düşünüyorum fakat kaliteli hizmet veren firmaların da sayı olarak az olduğunu çok iyi biliyorum. Beko marka ürünlerim için düzenli bakım hizmeti almak istedim birçok firmadan ancak şartlarımı kabul eden ya da uygun hizmet veren bir firma ile henüz tanışmadım ta ki geçtiğimiz günlerde web adresi aracılığı ile ulaştığım Karşıyaka Beko Servis ile tanışana kadar…

beko-servis-izmir

Firmanın verdiği hizmetten fazlasıyla memnun kaldım ve özellikle garanti hizmetleri benim istediğim şekilde, bunun yanı sıra güler yüzlü personel de bu işi çok iyi bilen ve gerekli eğitimi almış isimler olarak karşıma çıktı.

Beko marka ürünlerimizin düzenli bakımlarını yaptırıyorum çünkü bir süre sonra ürünler daha fazla sıkıntı yaratıyor ve daha fazla masraf ile karşıma çıkıyor. Karşıyaka Beko Servis firması işçilik konusunda kusursuz bir performansa sahip ve oldukça da hızlı bir ekip!

Yedek parça değişimi yapmak isteyen birçok firma çalışanı ile tartışmışlığım vardır çünkü çalışanlar daha fazla para almak ya da işi hemen halletmek için direkt olarak değişime gidiyor üstelik yan sanayi parça kullanıyorlar. Ürünlerime değer veriyorum bu yüzden parça değişimine çok da sıcak bakmıyorum. Karşıyaka Beko Servis firması bugüne kadar böyle bir şeye başvurmadı ve ürünlerin sorunsuz bakım ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirdi.