Özel İstanbul Zanussi Servis Merkezi

Firmamız üretimini sürdürdüğü bütün ürünlerde tamamını müşteri memnuiyetini esas alarak sürdürmektedir. Bu sebeple Zanussi dünya çapında en çok tercih edilen firmalar arasına rahatlıkla girmeyi başarmıştır. Firmamız dünyaca en çok tercih edilen bir marka olmanın yanı sıra sevilen bir markaya olmayı da başarmıştır. Bu durumun en önemli sebeplerinden biri firmamızın müşteri memnuiyetini esas alarak sürdürdüğü çalışmalardır. Firmamız sizlerin huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı içerisinde hayatınızı sürdürebilmeniz için Zanussi teknik destek servisini geliştirmiştir.

zanussi-servis

Bu sayede satın almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir sorun veya arıza meydana geldiğinde Zanussi Servis İstanbul ile irtibata geçmeniz sizin için en avantajlı seçenek olacaktır. Satın almış olduğunuz herhangi bir Zanussi ürününde meydana gelen bir arıza olduğunda satın almış olduğunuz arızalanan ürünü kesinlikle piyasada mevcut olan tamircilere götürmeyiniz.

Aksi takdirde ürünün sahip olduğu garanti kapsamı sona erecektir. Bunun yanı sıra Zanussi Servis İstanbul sizlere garanti kapsamı herhangi bir nedenle sona ermiş olan ürünün arızasında da küçük ücretler karşılığında hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir