Özel İstanbul Rubenis Servisleri Sizlerle!

İklimlendirme teknolojileri sayesinde ısıtma, serinleme ve sıcak su ihtiyaçlarını daha ekonomik ve daha rahat bir şekilde karşılayabilmek mümkün oluyor.

Özellikle de soba kiri olmadan, yüksek maliyetler ile karşı karşıya kalmadan ve tabii ki son derece pratik bir şekilde yaşam alanlarında ya da kurumsal alanlarda hem ısınma hem de sıcak su ihtiyaçlarını karşılayabilmek mümkün oluyor. Bunu sağlayan en önemli teknoloji olan kombi ürünlerinde bir dünya markası olan Rubenis’in cihazları, Türkiye’de de yaygın olarak tercih ediliyor.

Kullanıcıların Rubenis markalı kombi cihazlarında karşı karşıya kalabilecekleri her türlü sorunda ise Rubenis Servis İstanbul merkezi garanti süresi dolmuş olması fark etmeksizin özel kombi servisi hizmetlerinden yararlanabilme şansı veriyor.

Güncel Rubenis klima teknolojisinin entegre edildiği servis altyapısı ile sunulan kombi servisi hizmetleri ile en kronik kombi arızalarından dahi en kısa zaman diliminde kurtulabilmek mümkün oluyor. Kombinin mekanik ve elektrik kaynaklı arızalarının önemli bir kısmı yerinde müdahaleler ile onarılabiliyor.

Ancak çok komplike olan ya da program kartı gibi bilgisayarlı ortamda kontrolleri gereken kombi arızaları durumunda kombinin ilgili parça ya da parçaları yerinden sökülerek, Rubenis Servis İstanbul şubesine getiriliyor. Buradaki kontrol, onarım ve testlerinin ardından montajı en kısa zaman diliminde yapılıyor. Bu işlemlerin ardından tüketiciye 1 yıllık da garanti sunularak, olası tekrarlayan arızalardan dolayı mağdur olmamaları sağlanıyor.

Website: https://www.rubklima.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir