Buderus, her ne kadar diğer kombi markaları kadar pazarda yeteri kadar payı olmasa da kalitesi söz konusu olduğunda çok da tartışılacak bir eksikliği olmayan, satın aldığınız zaman yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir marka. Tabi her ürün gibi ister istemez yıllar geçtikçe gerek kullanıcı hatasından gerekse özellikle kombide zamanında yapılmayan bakımlar nedeniyle bir takımlar sorunlar çıkabilmekte ya da performans anlamında bir düşüş yaşanabilmekte.

buderus-servis

Özellikle kışın ısınma ihtiyacımızı karşılayan bu cihazların periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılmaması durumunda hem alınan verim azalmakta hem de ay sonu gelen fatura bir hayli kabarmakta. İşte bu sebepten ötürü kombinizin bakımını mutlaka yaptırmalı, ihmal etmemelisiniz.

Sizlere bu konuda İstanbul’un tamamında yani tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veren, profesyonel teknisyenleri ve donanımlı araçları ile sektörün öncüsü olan Özel İstanbul Buderus Servis firmasından bahsetmek istiyorum. Firma İstanbul’da kurulan ilk özel servislerden bir tanesi olması sebebiyle yılların vermiş olduğu tecrübeyi vermiş olduğu hizmet sırasında müşterilerine hissettiriyor.

Gerek servis işlemi sırasında gerekse işçilik veya değiştirilen parçadan dolayı oluşabilecek sorunlar için vermiş oldukları 1 yıllık garanti süresi boyunca bu işi ne kadar titizlikle yaptıklarını, müşterilerini ne kadar önemsediklerini görebiliyorsunuz.

Eğer siz de Buderus marka bir kombiye sahipseniz ve kışın artık kendini yavaş yavaş göstermeye başladığı şu günlerde kombinizin bakımını-onarımını-tamirini yaptırmak istiyor ama hangi servisten hizmet alacağınız konusunda kararsızsanız bu firmayı denemenizi öneriyorum. Kendilerine Buderusservis.co adresinde yer alan 444’lü özel numaralarından ulaşabilir hem servis kaydı oluşturabilir, hem de aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.