Özel Franke Servis Merkezi Bir Telefon Kadar Uzağınızda!

Özel Franke Servisi, güçlü kadrosu ve ayrıcalıklı servis hizmetleri ile birlikte 10 yılı geride bırakmış bir firmadır. Daha uzun yıllar bu sektörde yer almak ve çalışa hayatımıza bu meslek ile devam etmek adına gerekeni en iyi şekilde yapıyoruz. Talepleriniz ne olursa olsun en hızlı ve en kaliteli şekilde yanıt vermek bizim işimiz ve yaptığımız işi de seviyoruz. Franke marka ürünlerinizi kontrol altında tutan ve kaliteli servis hizmetleri ile birlikte bu ürünleri çok daha verimli hale getiren firmamız, haftanın her günü servis hizmeti sunmaya devam ediyor ve kapılarını da sizlere açıyor. Hafta içi olduğu gibi tatil günleri de aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz…

franke-servis

1 yıl garantili servis hizmeti ile birlikte var olan güveni daha güçlü hale getirmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Sektörde yer aldığımız süre zarfında güven konusu bizim için her daim birinci planda oldu ve bunu özellikle gündemde tutmaya gayret ettik. İnsanlar bize güvenmek istiyor ve bizler de bu güveni en iyi şekilde sağlıyoruz. 1 yıl garantili servis hizmeti sunan çok sayıda firma var ancak başınızı ağrıtabilecek firmalar olduklarını da biliyoruz. Güvenilir ve kaliteye değer veren bir adres arıyorsanız eğer biz buradayız ve işimizi de kusursuz bir şekilde yapıyoruz.

Bu iki detay ile birlikte 10 yılı geride bırakmış olan firmamız, profesyonel kadrosu ile taleplere daha güçlü yanıtlar veriyor. Franke gibi bir marka için hizmet vermenin sorumluluğu gerçekten farklı ve biz bu sorumluluğu almayı başardık. Omuzlarımızdaki yükü taşıyabiliyor ve sizlere aradığınız servis hizmetini sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.