Uzun yıllardır birçok ülkede satış ağları ve üretim tesisleri bulunan Ferroli firması, özellikle ısıtma sistemlerinde ön plana çıkmış ürün gruplarına sahiptir.

Ferroli doğalgaz kombi çeşitleri yoğuşmalı ve hermetik bir çok çeşidiyle müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. Dayanıklı, kullanımı kolay ve çok arızalanmaması ile bilinen Ferroli ürünleri zaman içerisinde kullanım hataları ya da parçaların yıpranması neticesinde çeşitli arızalara maruz kalabilirler. Ferroli servis hizmetlerimizle, tamir ve bakım ihtiyacı duyan Ferroli cihaz kullanıcılarının en kısa sürede sorunlarını çözüyoruz.

Firmamız bünyesinde bulunan Ferroli servis ekiplerimiz, konusunda uzman, Ferroli ürünlerinin tamamına hakim, düzenli olarak son çıkan ürünleri ve teknolojik yenilikleri takip eden geniş bir personel ağından oluşmaktadır. Ferroli ürünlerine hizmet sunan ekiplerimiz mobil olarak çalışmalar yapmakta ve bizi aramanızla birlikte adresinize gelerek, talebiniz doğrultusunda ürününüze müdahale etmektedir.

Ferroli ürünlerin tamir ve bakım süreçlerinin tüm aşamalarında titizlikle hareket eden firmamız, aynı zamanda işlemleri hızlı bir biçimde tamamlayarak cihazınızı hemen kullanılabilir hale getirmektedir.

Ferroli servis ekiplerimiz 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunarak en acil tamir ihtiyaçlarına cihazınıza müdahale gerçekleştirecektir. 444 88 48 numaralı telefondan bizi arayabilir, müşteri hizmetlerimize bağlanarak kafanızdaki tüm soruları sorabilirsiniz. Ferroli teknik servis hizmetlerimizden dilerseniz bakım paketi satın alarak kombinizin daha uzun yıllar boyunca arızalanmadan çalışmasını garanti edebilirsiniz. Ferroli ürünleriniz için bizi aradığınıza pişman olmayacaksınız.

Detaylı bligi için; www.ferroliservis.co ziyaret edebilirsiniz.