Özel Demirdöküm Servis İstanbul Numarası: 444 78 56

Özel servis hizmetleri konusunda bir adım önde olan Demirdöküm markası, her geçen gün daha iyisini sizlere sunabilmek için harekete geçmiş durumda. Bu firmalardan bir tanesi ile sizleri de tanıştırmak adına bu platformda yerimi almış durumdayım. Özel Demirdöküm Servis İstanbul firmasını daha önce çok kez duydum ancak ne yazık ki servis hizmeti almak nasip olmamıştı. Yakın zamanda ürünlerim ile ilgili bir sorun yaşadım ve fırsat bu fırsat diyerek 444 78 56 numaralı telefondan firmaya ulaştım. Canlı destek hizmeti sunan bir firma ve diğer firmalar gibi otomatik mesaj ile sizleri geri çevirmiyorlar.

demirdokum-servis

Aynı gün içerisinde servis hizmeti almak istediğimi söyledim ve bu talebime de anında yanıt verdiler. Saati belirledik ve belirlenen saatte evime kadar geldiler. Ürünlerimi kusursuz bir şekilde teslim ettiler ve yedek parça değişimi yapıldığı için bir de garanti belgesi sundular. 1 yıl boyunca ürünlerim artık koruma altında ve şimdilerde daha sağlıklı bir şekilde hizmet veriyorlar.

Sektördeki diğer firmalardan nende farklı diye soracak olursanız, bunun cevabını hizmet aldıktan sonra alacaksınız. Demirdöküm kalitesine en uygun şekilde hareket eden ve kusursuz bir servis hizmeti ile karşınıza çıkan bu firma ile sizler de tanışabilir ve sorunlar için talep oluşturabilirsiniz. Hafta sonu da firmanın kapıları açık ve yine kalabalık teknik kadrosu ile sizlere hizmet veriyorlar.

Fiyatlar konusunda da çok uygun rakamlara sahipler ve yine piyasadaki diğer firmalardan bir adım önde olduklarını da görebiliyoruz. Daha ucuz ve daha kaliteli olanı bulmak ne yazık ki bizim ülkemizde pek mümkün değil ancak bu firma bu mucizeyi bizimle buluşturuyor.

Web: http://www.demirdokum-servisleri.net

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir