okey oyna

Otomatik Kapı Entegrasyonu Çözümüne Yakından Bakış

Otomatik kapı entegrasyonu giriş çıkışın anlık ve çok yoğun olduğu alanlarda estetik ve bir o kadar teknolojik çözümüdür.

Tüm kapıları 1 milyon kez açma ve kapama testinden geçerek alternatif bir çok kontrol sistemlerine entegre edilebilmektedir.

Fotoselli otomatik Kapı Sistemleri genellikle çok yoğun giriş-çıkış olan ortamlarda en büyük yardımcınızdır. Sağlayacağı ısı dengesi, çok hızlı hareket edebilme özellikleri, saydamlığı ya da estetik özellikleri ile konforu ile birlikte sunmaktadır. Biri sanal asistan da çok ama çok işinize yarayacak.

Son Teknoloji Kontrol Üniteleri

Sizlerin isteğine göre tek ya da çift yönlü açılabilir, ölçüleri mekan gereksinimlerine göre özelleştirilebilen fotoselli kapılarda Alman kvkk Japon MSP ya da İspanyol Erreka kalite kontrol üniteleri kullanılıyor. Kullanılan üniteler oluşabilen kazalar için programlanmış olan sıkışma ya da engellemelere karşı kapının, insanın ya da cismin zarar görmesini engeller.

Biri sanal asistan

Fotoselli Kapı

Ev, mekan gibi kişisel kullanım olabilen yerden biri giriş ve çıkışların yoğun olarak yaşandığı iş yeri mağaza giriş çıkışları gibi gerek pratiklik gerek ise güvenli geçişler için fotoselli kapı son derece rahat bir çözümdür.

Fotoselli kapı ürünlerinde kullanılan özel profil sistemleri ve tasarımları ile mimari anlamda büyük bir uyum ile bütünlük sağlanmaktadır. Kullanım yerlerinde en gelişmiş çözümler için hizmet vermektedir. Girişin ve çıkışın çok yoğun olduğu bölümlerde tercih edilen fotoselli kapı, hem mimari olarak hem de pratiklik sağlar.

Fotoselli Kapı Mekanizması

Otomatik kapılar genellikle geniş kullanımı amaçlayan kapılardır. Uygulanılan cepheye kolaylıkla konulabilen sistemlerdir. Açılış şekilleri ile bir birinden ayrılan birçok çeşidi vardır.

Açılışlarına göre kapı çeşitleri şunlardır;

    • İki hareketli kanat,
    • Tek hareketli kanat,
  • İki sabit iki hareketli kanat gibi birçok çeşitte uygulanabilir.

Bunun gibi özellikleriyle mevcut kapı sisteminin değişimlerinde kullanıcısına ekstra maliyet getirmemektedir. Kullanılması için çok geniş alanlara gerek duymayan sistemlerimiz, genellikle küçük işyerlerinde normal kapıların kaybettirdiği alanın geri kazanımı için oldukça başarılıdır.

"BİRİ"nin ürettiği 100'den fazla otomatik bildirimler sayesinde tüm faaliyetler bilginiz dahilinde olsun.

Ayarlanabilen sensörü sayesinde çok dar olan alanlarda sensor görüş alanı 25 cm mesafeye kadar daraltarak gereksiz açılıp kapanmanın önüne geçen sistemlerin bu özelliğiyle küçük mekanlar için mükemmel çözümler sunmaktadır.

Mağaza ve genel tüketici için hizmet veren kuruluşlarda güvenlik sistemlerine çok destek verirler. En önemlisi büyük marketlerde tek bir giriş ve tek bir çıkış uygulamasının müşterinin ring hattı içerisinde tüm mağazayı dolaşılmasını sağlar.

Bunun sayesinde kontrolsüz her hangi bir girişin önüne geçer. El değmeden giriş ve çıkış yapılabilmesi avantajıyla bebek arabası ya da alışveriş arabası gibi el kullanımına uygun olmayan durumlarda otomatik kapı uygulaması en kolay çözüm olmaktadır

Kullanıldığı Mekanlara Değer Katar

Günümüzde değişmekte olan ve her geçen dakika daha da zorlaşan ekonomik rekabette mağazacılık kavramı içerisinde çok büyük değişiklikler olmaktadır. Bunların en önemlisi ise görselliktir. Otomatik kapı sistemleri görsel olarak şık tasarımı ile daha eskiden kullanılan cam ve alüminyum kapıdan çok daha gösterişli ve kolay kullanışlıdır.

 

 189 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir