okey oyna

Numara Nasıl Sorgulanır?

Cep telefonları günlük hayatımızda olmassa olmaz bir yere sahipler. Bugünlerde hemen herşeyimizi cep telefonlarımızdan hallediyor, en kritik banka işlemlerinden en basit yemek siparişini bütün hayatımızı cep telefonlarıyla kontrol ediyoruz.

Bundan dolayı cep telefonlarımızın güvenliği bizim için çok önemli bu konu durumunda. Doğal olarak adeta bir parçamız olan cep telefonlarımıza tanımadığımız numaralardan gelen her türlü etkileşim, mesaj ya da arama bizi rahatsız ediyor. İşte burda devreye numara sorgulama geliyor.

Kimliğini bilmediğimiz numaraları tespit etmek isteyip bunun için uçuk rakamlar ödemek istemeyenler bu işlem için ücretsiz bir yol arıyor. Ücretsiz numara sorgulamak için tek yapmanız gereken şey http://www.onlinenumara.com sitesine girip gerekli adımları takip etmekten geçiyor.

Anasayfaya ulaştıktan sonra yukarıda karşınıza bir arama kısmı çıkacak. Bu arama kısmına kime ait olduğunu bilmediğiniz, sorgulamak istediğiniz numarayı yazın. Numarayı yazdıktan sonra yandaki arama tuşuna basıp sitenin sizin için numaranın sahibini bulmasını bekleyin. Birkaç saniye içinde sonuçlara kolayce ve hiçbir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. Üstelik bu işlemi Türkcell, Avea ve Vodafone oparatörlerinin tümü için kullanabilirsiniz.

 210 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir