Niloya hayatımıza gireli çok fazla bir vakit olmamasına rağmen onu gördüğümüz ilk andan itibaren karşı konulamaz bir sevgi beslemeye başladık. Ailesi ile olan ilişkisindeki sevgi ve saygıyı, arkadaşlarıyla olan ilişkisindeki duyarlılığını ve yardımseverliğini ve en çok sevdiği dostu Tospik ile olan ilişkisinde de bizlere hayvan sevgisini aşılayan Niloya, gönüllerimizde kolaylıkla taht kurdu. Öyle ki, izlediğimiz her bölümde ona daha çok bağlandık ve hayatımızın içine aldık. Şarkıları, oyuncakları, kostümleri ve okul malzemelerinde de yerini sağlamlaştırdı. Çok da güzel oldu.

Özellikle kızlarımızın büyük ilgi gösterdiği Niloya kafamızı nereye çevirsek o anda hemen yanımızda oldu. Televizyonu açtığımızda içimizi ısıtan sesiyle, sevecen görüntüsüyle, oyuncakcıya gittiğimizde aniden elimizden tutmasıyla, partilerde en büyük yardımcımız olarak kostümüyle ve kızlarımıza okulu sevdiren malzemeleriyle hep bir adım önde oldu.

Hayatımızın içerisinde bu kadar girmişken bir de “Niloya Çadır’ı olsa ne olur?” sorusu sayesinde çocuklarımızın tamamen kendilerine ait yepyeni bir yuvaları oldu. İçimizi kıpır kıpır ettiren pembe rengi ve çiçekleriyle hayatımıza renk geldi. Çadırın yan kısmında da ana karakterlerimiz Niloya, Tospik ve Mete’yi görmek bir kez daha evde olma hissini uyandırdı.

Aslında çocuklarımızın yepyeni bir yuvaları oldu derken, gece de çadırlarında uyuduklarını vurgulamak istedik. Kızlarımız kendilerini oraya o kadar ait hissediyorlar ki, sıcacık yataklarını bırakarak çadırlarında uyumayı tercih ediyorlar.

Bir yandan da çadırlarının içerisini tamamen kendi zevklerine göre tıpkı bir mimar gibi süslüyorlar. Bu noktada tamamen kendi istekleriyle hareket ederek yaratıcılıklarını da geliştiriyorlar. Bir eve sahip olma ve o evi düzenleme sorumluluğunu da daha küçük yaşlarda edinerek gelecekteki işlerini kolaylaştırıyorlar.

Arkadaşlarını da kendi yuvalarına davet ederek, beraber eğlenceli ve kaliteli vakit geçirebiliyorlar. Bu çadırda yapılabilecek çay zamanlarını, yemek masalarını ve pijama partilerini düşünebiliyor musunuz? Hem çok eğlenceli hem de kızlarımızın arkadaşlarıyla olan ilişkilerini güçlendirici bir yardımcı olarak görüyoruz.

Niloya Oyun Çadırı gibi daha birçok Niloya oyuncağı, kostümü ve okul malzemelerine Karakter Dükkanı’ndan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kızlarımızı mutlu etmek çok kolay. Bunu unutmayalım!