Need for Speed Edge Duyuruldu

Underground temalı yeni Need for Speed oyununun çıkışını gerçekleştirmesinin ardından, şaşırtıcı bir şekilde yeni NFS oyunu duyuruldu. Need for Speed Edge‘in detayları haberimizde.

need-for-speed-edge

Yarış oyunları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan köklü oyun serisi Need for Speed’in yeni oyunu geçtiğimiz günlerde çıkışını gerçekleştirmesine rağmen kısa bir süre ardından serinin yeni üyesi duyuruldu.

Electronic Arts ve Nexon firmalarının işbirliği ile karşımıza çıkacak olan Need for Speed Edge, MMO türünde bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca free2play yani ücretsiz ve online olarak oynanacak olan oyun nitekim serinin eski üyesi Need for Speed World‘ün alternatifi olacak.

Oyunun yayıncı koltuğundaki Nexon, Counter Strike Online, Combat Arms ve War Rock gibi oyunları ücretsiz olarak sunsa da oyun içerisinde bulundurduğu satın alınabilir ögelerde de pay to win mantığından dolayı oldukça eleştiriye maruz kalmıştı.

Şimdilik sadece kısa bir video eşliğinde ortaya çıkan Need for Speed Edge hakkında esas bilgiler ve detaylı içerikler ise 12 Kasım tarihinde gün yüzüne çıkacak.

Need for Speed Edge için yayınlanan videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.