Bilgisayar programcılığına başlamak için bir neden mi arıyorsunuz?

Dünyada en çok büyüyen sektör yazılım sektörüdür. Ve en çok uluslararası iş fırsatını bulabileceğiniz tartışmasız en önemli alandır. Öğrenmek için illaki üniversiteye gitmenize gerek yoktur. Dolayısıyla diploma edinmenize de gerek yoktur. Tek yapmanız gerek yazılım yazmayı öğrenmek ve istenilen ürünü ortaya koymak. Doların ateşi yükselmiş iken, yıllık net 76 000$ gelir hiç te fena olmaz değil mi? O zaman böyle bir gelir elde edebilmek için yurtdışında çalışmak veya yurtdışından müşteri bulmak gerekir. Bunun için iyi bir İngilizce konuşmanız şart. O zaman gelin PHP ve İngilizce öğrenme konusuna biraz değinelim.

PHP Nedir?

PHP web tabanlı dillerin en kullanışlı programlama dili olarak tüm dünyada web ortamında web site tasarımından tutun da en karmaşık botların yazılımına kadar web programlama alanında çok şey yapmanıza olanak tanır. Web ortamında yer alan internet sitelerinizi inşa etmek, durağan çalışmalara dinamiklik kazandırmak için PHP dilini bilmeniz size çok şey kazandırır. Vakti olmayanlar ve bu işe bütçe ayırmada zorluk çekenler için harika bir önerimiz olacak. Özellikle “php öğrenmek için zamanım yok!” diyenlerin de çok ilgisini çekecek bir haberimiz var. Bu yazıyı okuduktan sonra siz de bir web programcı olmak için öğrenilmesi gereken temel dil olan PHP dilini öğrenmenin basit yolunu öğreneceksiniz. PHP öğrenmenin aslında çok da zor olmadığını göreceksiniz. 95 yılında ortaya atılan web programlama dili olan PHP 2018 yılında dahi halen geliştirilmeye devam eden dinamik bir dildir. HTML 5 yeniliğinin ardından artık bu dil ile yapamayacağınız hiçbir şey kalmadı. Hayallerinizi web ortamında gerçekleştirmek, oyun tasarlamak site tasarlamak program yazmak, bot yazmak ve çalıştırmak, e-ticaret sistemlerini tasarlamak, dinamik sayfalar oluşturmak ve aklınıza gelebilecek her türlü eylemi gerçekleştirebileceğiniz mükemmel bir araç olan PHP dili öğrenmek için PHP dersleri veren öğretmenlerden yardım almanız gerekir. Zamanınız yoksa ve bu işe çok az bir bütçe ayırarak gerçek öğretmenlerle online ders yöntemi ile PHP dilini öğrenmek için artık yerinizden kalkmanıza bile gerek yok. Makalenin ileri paragraflarında bunu nasıl yapacağınızı anlatacağız. Ancak PHP öğrenme ve onun önemini yeterince vurgulamak istiyoruz.

Dünya hızla PHP dilini öğreniyor ve herkes hayallerini web ortamında ortaya koymak için, aracı gerekmeden direkt olarak web ortamını kullanabiliyor. Bu ortamla milyonlarca dolar kazanma imkanı da var. Sınıf atlayan ve zenginleşen insanlar web programlama dillerini öğrenerek diğer insanlara öncü oldular. Dünyada web ortamında farkını ortaya koymak isteyen, sitesini geliştirmek ve yeni siteler tasarlamak isteyen ve değişik projeleri hayata geçirmeyi bekleyip, PHP dersleri almadığı için, bunu nasıl yapacağını bilemeyen yüz binlerce saklı potansiyel beyin var. Bu beyinlerin bir şeyler üretmesi ve kazanması için web programlama dilleri ve İngilizce eğitimine ihtiyaç var. Bu büyük sıkıntıyı gidermek için dünyanın belki de ilk ve en geniş kapsamlı girişimi Preply oldu. PHP dilini öğrenmek için zaman bulamayanlara, php öğrenme konusunda nereden başlayacağını bilemeyen ve bilgi karmaşası içinde boğulan gençlere yardımcı oluyor. Yeni trend eğitim hizmetinin adı Online PHP dersleri ve Online İngilizce dersleri. Peki bu dersler nasıl online verilebiliyor? Ders verecek donanımlı ve bilgili hocalar, birçok değerlendirme kriterinden geçtikten sonra sisteme kayıt oluyor. Size sadece bütçenize uygun olanı öğretmeni seçmeniz ve ne kadar ders yapmak istiyorsanız planlamınız gerekiyor. Unutmayın uzmanla çalışırsanız çok kısa sürede para kazanacak durumu gelirsiniz. Uzmanlar zaten nasıl işler olduğunu, kendinizi nasıl geliştirmeniz gerektiğini biliyor. Kesinlikle okullarda ki gibi binlerce gereksiz bilgiyi öğrenmek durumunda olmayacaksınız.

Online PHP Dersleri Al

Yazımızın başında PHP derslerinin web ortamında sizi daha profesyonel çalışmalar yapma konusunda ileri seviyelere taşıyacağını ifade ettik. Web ortamında bir hizmet ya da bir ürün satışı veya bunlara aracı olmak gibi bir işi yaparken bilgi sahibi ve donanımlı olmak gerekir. En az bir web programlama dilini bilmek, sizlere çok yeni ufuklar açabilir. Projelerinizi kimse sizin kadar iyi ifade edemeyeceği için, kendiniz sıfırdan projelerinize başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için belli başlı birkaç programlama dili var. İnternette PHP ile ilgili çok fazla kaynak ve döküman var; bunlar tabiki işinize yarar, ama bu işte para kazanmayı düşünüyorsanız istenen ürünün ne olduğunu bilmek zorundasınız. Bu işi en iyi şekilde öğrenmek ve satmak içinde kendinize bir profesyonel danışman öğretmen bulmanız en iyi yoldur. Bunu sanal bir üniversite olarak düşünebilirsiniz. Sisteme kayıt olarak, bu sistemde dilediğiniz kurslara en deneyimli hocalar eşliğinde sesli görüntülü ve canlı olarak başlayabilirsiniz.

PHP Dersleri Nasıl Öğrenilir?

Karmaşık birçok eğitim setini almış ve hiçbir şey öğrenmeden bırakan kimselerdenseniz, artık üzülmeyin. Siz de bir PHP uzmanı olabilirsiniz. PHP dersleri belli bir sistematik düzende verilecek temel ve eğlenceli eğitim atmosferi içinde en iyi şekilde verilebilir. Bu hizmeti sağlamak için kapı kapı dolaşmak, yüklü paralar vermek yok. Dünyada uygun fiyatlara bu dersleri veren birçok kişi var. Sadece onlara ulaşmanız gerek. Hem yabancı dilinizi geliştirmek hem de dünyanın en çok kullanılan web programlama dillerini basitten karmaşığa doğru belli bir düzen içinde öğrenmek için Preply öğretmenlerine göz atabilirsiniz. Birkaç kez bu girişimde bulunup yarıda bırakan binlerce insan var. Vazgeçmelerinin nedeni de nereden başlayacaklarını bilmemektir. Profesyonel bir Öğretmen işte bu engelleri ortadan kaldırıyor. Üstelik çok büyük meblağlarda paralar ödemenize gerek yok. Cüzi bir miktar ödeyerek çok kısa sürede PHP dersleri almak ve PHP öğrenmek ve daha sonra satmak harika bir fırsat.

Online Yabancı Dil Dersleri ile ÖĞREN

Bu konuya bu yazıda değinmemizin nedeni, öğrendiğiniz bilgiyi satma veya satın alma konusu için. Çünkü dünyada sadece İngilizce olarak size eğitim verecek binlerce uygun fiyata hizmet sunan danışman öğretmen var. Satma konusuna gelince, yine Türkiye ile kıyaslandığında, hizmetinizde beş katı ücret verecek iş verenler var. Bun avantajlardan yararlanmak için İngilizce bilmek şart.

Pek çok yabancı dil kursuna katıldınız, kitaplar aldınız ama bir türlü İngilizce dilini öğrenemediniz. Bunun nedeni iyi bir eğitim almamış olmanızdır. Klasik ve hantal işleyen bir sistemle İngilizce öğrenilmez. Preply Learn English Online sloganı ile bu sorunu tamamen ortadan kalkıyor. Artık en iyi online eğitimi almak için zaman ve mekan sınırlama engelleri kalmayacak. Hemen hocanızı seçin ve size sıfırdan başlayarak master seviyeye kadar İngilizce dersleri alın. En iyi öğrenme metotlarını uygulayan Preply öğretmenleri, görsel işitsel eğitim sistemi teknolojik yeniliklerin ışığında tüm dünyadan öğrencilere öğretiyor. Artık bir yabancı dilin bile yeterli gelmediği iş hayatınıza donanımlı bir şekilde atılmak ve dünyaya emin adımlarla açılmak için bu sistemi deneyin. Kısa zamanda en iyi şekilde İngilizce dilini okuyup yazabileceksiniz.

İngilizce öğrenmek için ilköğretimden başlayarak üniversite bitimine kadar dersler alıyoruz. Ama İngilizce öğrenebildik mi? Pek azımız İngilizceyi çat pat öğrenebiliyor. Eğer İngilizceyi gerçek manada öğrenmek istiyorsanız sizi preply platformuna davet ediyoruz. Bunun içinde sadece bu yazıya özel %30 indirimli ilk dersinizi almak için tıklayın. Tek yapmanız gerek bu link üzerinden sisteme kayıt olup ilk dersinizi satın alma aşamasına gelmek ve yüzde 30 indirimi uygulayabilirsiniz.

Online PHP Dersleri Verenler

Preply sisteminde kendini çok iyi yetiştirmiş öğretmenlerin arasına katılmak isteyenler için de yer var. Kendinizi PHP dersleri verecek yetkinliğe erişmiş bir öğretmen olarak görüyorsanız, gelin Preply online eğitim sisteminin bir parçası olun. Siz de Online PHP Dersleri Verenler arasına katılın. Milyonlarca eğitimci ile tanışın, hem kendinizi daha fazla geliştirin, hem de öğrencilerinize en iyi ve en modern öğretim metotları ile PHP dilini öğretin.

Online İngilizce Dersleri Verenler

İngilizce online eğitim verebilecek kapasitede olan genç yenilikçi ve dinamik öğretmenler, sizler de Preply online eğitim sistemine katılarak online dersler verebilirsiniz. Öğrencileriniz sizdeki yüksek öğretim verebilme potansiyelinizden yararlansın.