NBA 2019 Torrent İndir

NBA 2K19 Kusursuz Basketbol Keyfi

Visual Concepts tarafından geliştirilen NBA 2K19’un 2019 yılının vazgeçilmez oyunları arasında olması bekleniyor.

Sahip olduğu üst düzey grafiklerinin etkisinin yanı sıra gerçekçi hamleler ve taktik savaşları da NBA severlerinin ilgisini çekecek gibi görünüyor. Cleveland Cavaliers ile çok iyi bir sezon geçiren Lebron James, oyunun kapağında yer alırken 11 Eylül 2018 tarihinde çıkacağı da açıklandı. Fragmanı milyonlarca kez izlenen torrentoyunlar.net sitesinde ücretsiz indirme seçeneği ile sizlerde keyifli bir şekilde oyunun tadına varabilirsiniz.

NBA 2K19 Oyun Gereksinimleri

Basketbol oyunları arasında büyük rekabeti beraberinde getiren NBA 2K19 aynı zamanda belirli sistem gereksinimleri de içermektedir. Bilgisayar, Playstation gibi farklı cihazlar üzerinden oynanabilir olan oyunda depolama alanının 80 GB olması gerekir.

  • Windows 7-64 Bit, Windows 8 ya da Windows 10- 64 Bit oyun için yeterlidir.
  • İşlemci İnter Core İ3-530 2.93 GHz, AMD FX-4100 3.60 GHz olabilir.
  • Bellek: 4 GB RAM oyun için gereklidir.
  • Ekran Kartı: NVIDIA, GeForce, GT 450 1GB
  • DirectX sürüm 11
  • 80 GB Depolama alanıyla birlikte oyunun sahip olduğu tüm unsurların üst düzeyde elde edilmesi için çok daha iyi sistem özelliklerine sahip bilgisayarlar önerilir.
  • Ses Kartı: DirectX 9.0x Compatible

NBA 2K19 Ne Zaman Çıkacak?

Son derece gerçekçi bir şekilde basketbol oyunu sunan NBA 2K19 torrent indir işlemi de kısa süre içinde gerçekleşebilir. Oyunun tam anlamıyla indirilmesindeki süre internet hızına göre değişkenlik gösterirken hali hazırda ön siparişler devam etmektedir. Oyunun çıkış tarihi ise geliştirici firma tarafından 11 Eylül 2018 olarak açıklandı.

NBA 2K19 Oyun Grafik Kalitesi

20. yılını kutlayan NBA 2K19 artık oyun olmaktan çıktığını bu serisiyle ilan etmiş olacak. Son derece üst düzey grafikleriyle benzersiz bir başarıya imza atan oyunda gerçek dünya basketbolundan izler yer alıyor. Devralma özelliği ile tüm işlemler kullanıcı tarafından yapılırken sahalarda daha önce görülmemiş hareketlerde sunulabilecek. Bunun için oyunda ilerleme kaydedilmesi ve özel hamlelerle birlikte beceri kilitlerinin açılması gerekli olacak. Takım Devralma özelliğinin etkinleştirilmesiyle ise takımın sahip olduğu gücün sonuna kadar kullanılması da imkân dahilinde olacak. Bununla birlikte her oyuncunun sahip olduğu yapısal durumlarla başarılı olma olasılığı da değişkenlik gösterecek. Çok daha sıradan oyuncuların birer yıldız haline gelmesi mümkün olurken iyi bir kullanıcıyla beklenenden çok daha yüksek performanslar çıkarılabilecek. Türünün en iyi grafiklerini sunduğu görülürken kamera çekimleri de gerçekçilik özelinde yardımcı olmaktadır. Gerek alt gerek üst kısımlardan yapılan bakış açılarıyla televizyonda izlenen NBA maçlarından hiçbir farkı bulunmayacak.

Canlı Mahalle Maçları

Güncellenmiş haliyle Mahalle’de canlı olarak basketbol maçlarına çıkılmasını sağlayan NBA 2K19 indir dışında aynı zamanda devamlı olarak maç düzenlenme sıkıntısı olmayacaktır. Sabah saatlerine kadar canlı oyunlarda kullanıcının kendisini göstermesi mümkün olurken gelişim düzeylerinin hesaplanması ve gerçekçilik bakış açısıyla tüm sürecin tamamlanması da çok daha keyifli olmasını beraberinde getirmektedir. Bununla birlikte Jordan Rec Center üzerinden de oyun keyfi çıkarılabilir, çok daha amatör bir tat sunan sokak karşılaşmalarında ekinizle mücadele verebilirsiniz.

Sokak Karşılaşmaları

Sokak karşılaşmaları özelliğine sahip olan oyunda 3’e 3 olacak şekilde takımlar belirlenir, sonrasında maçlar düzenlenir. Canlı kişilerden oluşturacağınız ekiple rakiplerinizi yenebilme imkânı veren oyunda aynı zamanda gerçek bir takım ruhu ortaya konulabilmesi de elde edilir. İnternet üzerinden basketbol deneyimi yaşamak isteyenlere uygun olan oyunda canlı rakiplerinize karşı üstün performans gösterilerek şampiyonluk yolunda ilerlenebilir.

NBA 2K19 İle Çözülen Sorunlar

Rakiplerine kıyasla çok daha iyi bir tercih olan NBA 2K19 indir olanağına sahip olmasının yanında yapısal anlamda da seçenekleri bulundurmaktadır. Türünün en iyisi olarak otoriteler tarafından kabul edilen NBA 2K19 full indir olanağı bulunurken aynı zamanda çeşitli konu başlıklarında geliştirme durumları da olmuştur. Oyunun incelenmesiyle oyun içi ve oyun dışı birçok konuda yeniliklerin geldiği ve diğer serilerde ortaya çıkan sorunların büyük ölçüde çözümlendiği de görülür. Bunların başında gelen ışık yansımaları çok daha fazla geliştirilmiştir. Ayrıca karakterlerin iyileştirilmesi ve yüz yapıları da benzerlik açısından iyi noktaya getirilmiş durumdadır. Karakter animasyonlarıyla birlikte hızlanma, hareket kabiliyetleri de belirgin düzeyde geliştirilmiş hususlar arasındadır. Oyuncularla ilgili olan tüm sorunlar çözümlenirken hatalı ya da istemsizce hareket yapma durumu olmamaktadır.

Oyunun akıcılığının da önemli bir oranda yükseltildiği söylenebilirken seyircilerin oyuna müdahaleler de canlı bir organizasyon yapısını beraberinde getirmektedir. Oyun sırasında kişinin konsatrasyonu kaybı yaşaması pek mümkün olmazken özellikli önemli karşılaşmalarda saha görselleri üst düzeyde tutulmaktadır.

NBA 2K19 Oyun Yenilikleri

Oyun içi yeniliklere bakıldığında yapay zekanın biraz daha geliştirildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Bununla birlikte son derece gerçek bir bakış açısıyla takım değerleri yapılmış durumdadır. Oyuncuların terlerini görmek mümkün olurken otomatik el kaldırma özelliği de gelen tepkilerden sonra kaldırılmıştır. Başta otomatik el kaldırma olmak üzere tüm el kaldırma işlemleri ve benzer hareketlerin oyuncu tarafından yapılması gerekecek. Bununla birlikte zamanlama da önemli rol oynarken işleyişlerde ve oyun sırasında yapılacak hareketlerin ne derece isabetli olacağı da uzmanlık gerektirecek konuların başında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.