NASA’dan Ücretsiz Oyun: The Lost Universe

NASA The Lost Universe Oyun

NASA uzaya meraklı olanlar için heyecan verici yeni rol yapma oyunu The Lost Universe‘i ücretsiz dağıtmaya başladı.

NASA’dan Ücretsiz Oyun: The Lost Universe

NASA yeni Pen & Paper tarzı bilim kurgu RPG (Rol Yapma Oyunu / Role-Playing Game) The Lost Universe‘i ücretsiz yayınladı. Bu oyun oyuncuları gizemli bir hikayeye dahil ederek uzay ile ilgili bilgi edinmeye teşvik ediyor. Hubble Uzay Teleskobu’nun da yer aldığı oyun 4 ile 7 kişilik gruplar için tasarlanmış.

Oyuncuları Exlaris Gezegeninde Gizemli Bir Macera Bekliyor

The Lost Universe oyuncuları Aldastron şehrinde Exlaris gezegeninde başlayan gizemli bir maceraya dahil ediyor. Oyuncular bu oyunun karakterleri olarak kaybolan bilim insanları ve astronomların sırrını çözmeye çalışacaklar.

Hubble Uzay Teleskobu’nun unutulmuş olduğu bir dünyada oyuncuların karşısına çıkacak kötü karakterleri yenmeleri gerekiyor. The Lost Universe geleneksel masaüstü RPG oyunları gibi kalem, kağıt ve zar kullanılarak oynanıyor.

The Lost Universe Oyunu Ücretsiz Nasıl İndirilir?

Oyun seviye 7 ile 10 arasında değişen karakterler için uygun ve bir seferde 3 ile 4 saatte tamamlanabilir. Oyuncular resmi internet sitesinden ya da buraya tıklayarak Aldastron şehrinin haritasını indirebilirler. The Lost Universe oyunu ücretsizdir ve NASA’nın resmi internet sitesinden indirilebilir.

Oyunun hikayesi ve detayları ile ilgili daha fazla bilgi almak amacıyla NASA’nın The Lost Universe sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu oyun bilim kurgu ve rol yapma oyunlarına meraklı olanlar için benzersiz bir deneyim sunuyor.

NASA Uzay’a Olan İlgiyi Artırmayı Amaçlıyor

Oyunun yayınlanması ile NASA uzay hakkındaki ilgiyi artırmayı ve RPG hayranlarına yeni bir deneyim sunmayı amaçlıyor. The Lost Universe hem eğlenceli hem de eğitici bir içerikle oyunculara uzay bilimini yakından tanıma imkanını ücretsiz sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir