MSI GS65 Stealth Thin Tanıtıldı

MSI dünyanın ilk 144 Hz ekranına sahip oyun bilgisayarı GS65 Stealth Thin‘i tanıttı. Dizüstü bilgisayarın tüm detayları ve satış fiyatı haberimizde.

MSI GS65 Stealth Thin Teknik Özellikleri

Oyuncular için geliştirdiği dizüstü bilgisayar modelleri ile oldukça büyük beğeni toplayan MSI yeni modelindeki 144 Hz ekranı ile dünyada bir ilke imza atıyor.

MSI GS65 Stealth Thin isminden de anlaşılacağı gibi çok ince bir tasarıma sahip. 17.9 mm inceliğe ve 1.88 kg ağrılığa sahip olan dizüstü oyun bilgisayarı yüzde 82 ekran / kasa oranı ile olduykça dikkat çekiyor. 15.6 inç büyüklüğündeki ve Full HD çözünürlüğündeki bu ekran 144 Hz’i destekliyor. Bu ekranın tepki süresi dizüstü bilgisayara göre çok iyi diyebileceğimiz 7 ms.

8 saatin üzerinde kullanım süresi sunan dizüstü oyuncu bilgisayarı, SteelSeries’in RGB aydınlatmalı klavyesine sahip. Bağımsız RGB özelliği ile her tuşa 16.8 milyon renkten dilediğinizi atamanız mümkün. Bu model ile Dragon Center 2.0 yazılımına özel gaming modu geliyor. Tamamen yenilenen Dragon Center 2.0 yazılımı ile oyun performansını arttıracak ince ayarları otomatik olarak yapabilirsiniz.

Gücünü 8. nesil Intel Core i7 işlemcisinden alan dizüstü bilgisayar grafik biriminde Nvidia GeForce GTX 10 serisini barındırıyor. Bir önceki nesile göre yüzde 40’a varan performans artışı sağlayan güçlü donanımı ile dikkat çeken bu modelde Dynaudio‘nun hoparlörlerine yer veriliyor.

MSI GS65 Stealth Thin Fiyatı

Killer Wi-Fi modülü ve Bluetooth 5 bağlantısına sahip olan dizüstü bilgisayarın fiyatı 1.799 dolardan başlıyor. Kişiselleştirmeye bağlı olarak bu fiyat artabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.