okey oyna

Mozilla’nın İlk Telefonu Flame Satışta!

Kendi mobil işletim sistemini geliştiren Mozilla’nın geliştiriciler için tasarladığı referans telefonu Flame’in gönderimi başladı. Firefox OS yüklü cihaz için sitesinden sipariş verilebiliyor.

mozilla-flame-1

Mozilla‘nın uzun bir süredir üzerinde çalıştığı Firefox OS projesi olgunlaşmaya devam ediyor. Mobil işletim sistemi Firefox OS’un yaygınlaşma sürecinde önemli bir kilometre taşı geride bırakıldı ve yeni işletim sistemli ilk geliştirici telefonu Flame‘in nakliyatına başlandı.

mozilla-flame-2

 

Geliştiricilere yönelik

Mayıs ayında ön sipariş süreci başlayan cihaz, geliştiricililere yönelik üretilen bir referans telefon. Dünya çapında nakliye ücretleri de dahil 170 dolara sipariş verilebilen Flame, 1.2 GHz Snapdragon 200 işlemci, 1GB bellek, 8GB dahili hafıza, 3.5 inç FWVGA ekran, 5MP arka ve 2MP ön kameralara sahip.

mozilla-flame-3

 

Nasıl satın alınır?

Firefox OS 1.3 sürümü ön yüklü olarak sunulan Flame’de 802 b/g/n Wi-Fi, Bluetooth 3.0, 4G LTE ve A-GPS desteği de sunuluyor. Buradan sipariş verilebilen cihaz hakkında daha detaylı bilgiye Mozilla destek sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Okey Oyna
 208 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir