Motorola‘nın 45. yılına özel olarak Çin pazarı için üretilen Moto Z 2018 duyuruldu. Akıllı telefonun tüm detayları, çıkış tarihi ve satış fiyatı haberimizde.

Motorola’dan Moto Z2 modeline bir güncelleme geleceği konuşulurken Çin’den yeni bir haber geldi ve Moto Z 2018 duyuruldu. Akıllı telefonun Motorola’nın mobil telefon pazarındaki 45. yılını kutlamak için yalnızca Çin’e özel olarak üretildiğini de belirtelim.

Moto Z 2018 Özellikleri

Cihaz Moto Z2 Force modelinin Çin’e ve Motorola’nın mobil pazardaki 45. yılına özel olarak yeniden tasarlanmış versiyonundan başka bir şey değil. İçindeki yazılım biraz daha özelleştirilmiş ve bu nedenle arayüzü de Moto Z2 Force modeline göre farklı görünüyor.

Ayrıca akıllı telefonun tasarımında da bazı değişiklikler yapılmış. Motorola bu konu ile ilgili olarak “Moto Z 2018’in arka yüzündeki altın renkli yarasa kanadı ve arayüz tasarımındaki değişiklikler direkt olarak Motorola tarafından üretilen ilk mobil telefon olan Motorola DynaTEC’e saygı duruşu niteliğinde dokunuşlar oldu.” açıklamasını yaptı.

Moto Z 2018 Teknik Özellikleri

Akıllı telefonun teknik özellikleri ise tahmin edilebileceği gibi Z2 Force modeli ile birebir aynı. Snapdragon 835 işlemci, 5.5 inç ekran, 4 GB veya 6 GB’lık bellek kapasitesi ve eski tüm Moto Mod’larla uyumluluk gibi tüm özellikler Z2 Force ile birebir aynı.

Moto Z 2018 Çıkış Tarihi

Akıllı telefon 6 Kasım’dan itibaren Çin pazarında satışa sunulacak.

Moto Z 2018 Fiyatı

Cihazın satış fiyatı 1.300 euro olarak açıklandı.