Mmo Oyuncularının Buluşma Merkezi Turkmmo

Mmo oyunlara geçmişten günümüzde göz atmak gerekirse Ultima online ,knight online, silkroad online, metin2, league of legends, wolfteam, goley ve World of warcraft aklımıza ilk gelen oyunlardır. Yıllar içerisinde mmo oyunların gelişimi özellikle grafik açısından gerçekten çok hızlı olmuştur. Mmo oyunların sayısının artmasıyla, oyuncularının da sayısı hızlıca arttı. Bugün ülkemizde ve tüm dünyada artık herkes bir mmo oyun oynuyor. Günümüzde özellikle ülkemizde en çok oynanan mmo oyunlar metin2 ve league of legends olarak söylenebilir.

Son birkaç yıldır League of Legends ile birlikte bir elektronik spor furyası başladı. Dünya çapında milyon dolarlarla ifade edilen ödüller verilen turnuvalar yapılıyor ve profesyonel esporcular var. İlerleyen dönemlerde de esporun olimpiyat sporları arasına gireceği söylentileri iyiden iyiye yüksek sesle konuşulur duruma geldi.

turkmmo

Ülkemizde mmo oyunlar üzerine yayın yapan en büyük internet sitesi olan turkmmo yaklaşık 7 yıldır yayın hayatına devam ediyor. Turkmmo forumda metin2 hile, pvp server ve oyun sunucuları kurulumu gibi konulara ilgi bir hayli büyük. Portalda ise editörler tarafından hazırlanan içerikler güncel olarak yayınlanıyor ve oyun dünyası ile ilgili son gelişmeleri takip etme imkanı sağlıyor. Turkmmo.com takipçilerinden biri olarak düzenlenen etkinliklerde helikopter, oyun parası, oyun, model arabalar vb pek çok hediye sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz.

Turkmmo.com editörleri tarafından hazırlanan NBA 2k15 inceleme videosunu aşağıdaki bölümden izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.