Minecraft’a Kung Fu Panda DLC’si Geldi

Minecraft Kung Fu Panda DLC

Birçoğunuz bunu bilmiyor olabilirsiniz ancak Minecraft geçtiğimiz hafta Kung Fu Panda DLC‘sini oyuna ekledi.

Minecraft’a Kung Fu Panda DLC’si Geldi

Minecraft, Nintendo‘nun Mario‘su, Sega‘nın Sonic‘i ve daha pek çok şirketle işbirliği yaptığı biliniyor. Ünlü Kung Fu Panda‘nın Minecraft’ta harika anlar yaşamasını sağlama sırası artık Dreamworks‘te.

Oyuncular Dreamworks işbirliğinden ürünler satın almak için Minecraft mağazasını ziyaret edebilirler. Ancak bu işbirlikleri genellikle uzun sürmediğinden bu fırsatı kaçırmamak için acele etmekte fayda var. DLC popüler Kung Fu Panda serisinden herkesin tanıdığı ve sevdiği birçok karakteri içeriyor.

Minecraft Kung Fu Panda DLC’si Çok Eğlenceli Görünüyor

Bu yeni DLC aynı zamanda Dreamworks ile yeniden olası bir ortaklığın kapısını aralayabilir ve oyuna yeni işbirlikleri getirebilir. Özellikle oyuncuların Shrek‘i istediğini biliyor. Eğer Shrek ortaya çıkarsa bu aynı zamanda Çizmeli Kedi‘nin de işin içinde olma ihtimalini gündeme getirebilir.

Dreamworks koleksiyonunuza birçok farklı karakter ekleyebilir. Shrek gerçekten eklenmesi istenen karakterlerden biri ve birçok kişi kendisinin küçük versiyonlarını yaratmış olsa da bunun gerçekleşeceği henüz doğrulanmadı. Java ve Bedrock oyuncuları bu DLC’leri oyun içi mağazadan satın alabilirler.

Minecraft Kung Fu Panda DLC Video

Minecraft’ın resmi Youtube hesabında paylaşılan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir