Oyun sunucusu, multiplayer bir oyundaki olayların yetkili kaynağı olan bir sunucudur. Sunucuya bağlanan kullanıcıların oyun dünyasındaki kendi doğru versiyonlarını oyunculara göstermek için durumu hakkında yeterli bilgiyi iletir. Ayrıca, her oyuncunun girdisini alır ve işler.

Counter Strike Global Offensive

Bu oyunlardan bir tanesi cs go’dur. Oldukça popüler oyunda, birçok oyun modu bulunur. Kullanıcılar online bir şekilde oynamak için bir sunucuya ihtiyaç duyar. Bunun için cs go server kirala sayfasına ulaşabilirsiniz. Gayet makul fiyatlara bir server sahibi olmak kolay. Kendi arzunuza göre pro, jailbreak, surf ve birçok diğer oyun modunda sunucunuzu yönetebiliyorsunuz. İdeal bir web panel sizi karşılıyor. Online oyuncuları görüntüleip kick-ban atabilir, plugin ve map yükleyebilir, sunucunuzu formatlayabilirsiniz.

Mc Sunucu

Bir diğeri ise minecraft. Minecraft server kirala işlemini yaparak ucuz bir fiyata sunucu sahibi olabiliyorsunuz. Faction, skyblock, conconcraft sunucu kurmak sizin elinizde. Arkadaşlarınızla beraber mutlu ve eğlenceli vakit geçirmek için en iyi şey. Kontrol paneli üzerinden ftp ye erişip eklenti yükleyebiliyorsunuz. İsterseniz hazır eklenti ve map paketide yükleyebilirsiniz. Türkiye lokasyon sunucular ile daha düşük ping ve lagsız oyun keyfi yaşayabilirsiniz.
Forum üzerinden yaşadığınız sorunları veya aklınıza takılanları iletebildiğinizi unutmayın.

Kaliteli Teamspeak Sunucular

Arkadaşlarınızla sesli iletişime geçmek için ucuz ts3 sunucu alabilirsiniz. İstediğiniz slot miktarı ve ddos koruması sağlanıyor. Hazır oda ve yetkiler ile teslim edilen bu voice serverlarda çok oyunculu oyunlarda rahat bir iletişim sağlamanıza yarar. Gelişmiş teamspeak web panel ile ikon yükleyebilir, kullanıcı ban atabilir yetki verebilir, sunucunuz aktif bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Mobil, kredi ve ininal kartı, banka yoluyla ödeme yaparak alım yapılabilir. Kesintisiz hizmet için en ideal seçim.