okey oyna

Mikrofiber Temizlik Bezlerinde Kalite – Spark

Evlerde, ofislerde veya işyerlerinde pratik ve etkili bir temizlik için mikrofiber temizlik bezi kullanılmaktadır.

Bu bezler hem ekonomik, hem de uzun süre dayanıklıdırlar. Mikrofiber bezinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Daha ekonomik olarak faydalanmak isteyenler toplu bir şekilde satın almaktadır.

Mikrofiber Temizlik Bezinin Çeşitleri Nelerdir?

Her alan için farklı temizlik bezleri bulunmaktadır. Mikrofiber temizlik bezleri, temizlenecek olan alanın yapısına göre üretilirler.
Bu bez çeşitleri şöyledir;

  • Mikrofiber cam bezi
  • Mikrofiber paspas
  • Mikrofiber makyaj temizleme bezi
  • Profesyonel temizlik bezi
  • Mikrofiber mop bezi
  • Toz bezi
  • Yer bezi
  • Genel temizlik bezi
  • Mutfak bezi

Bunlar mikrofiber temizlik bezinin çeşitleri olmaktadır. Temizleyeceğiniz alan için uygun olan bez çeşidini alırsanız, en etkili sonuçları elde edersiniz.

Kadife Dokulu Oto Kurulama Bezi

Genel Temizlik Bezleri

En fazla tercih edilen bez çeşididir. Bu genel temizlik bezleri, evlerde, kafelerde ve restoranlarda, işyerlerinde ve alışveriş merkezlerinde kullanılabilirler. Bu bezlerin standart bezlere göre daha üstün nitelikleri vardır. Yıkanmaya dayanıklıdır. Rengini ve şeklini uzun süre boyunca muhafaza eder. Kullanılırken herhangi bir temizlik ürününe gerek yoktur.

Kullandıktan sonra kurulama işlemine gerek yoktur. Bezinizi temizlemek istediğinizde beyaz sabun ve su ile yıkamanız yeterlidir. Eğer mikrofiber bez fiyatları hakkında sorularınız varsa en ekonomik mikrofiber bezler için Mikromarket.net’i ziyaret edebilirsiniz.

Mikrofiber Cam Bezi

Bilindiği üzere cam temizliği biraz zahmet gerektiren bir iştir. Camların üzerinde parmak izleri veya lekeler hiç hoş bir görüntü oluşturmaz. Cam bezi paketinin içerisinde, pembe, mavi, turuncu ve yeşil renkte bezler bulunur. Pratik ve kolay kullanımıyla en verimli cam temizliğini kısa sürede yapabilirsiniz. Bursa/Osmangazi ilçesinde hizmet veren mikromarket.net üzerinden en kaliteli mikrofiber temizlik bezlerine ulaşabilirsiniz.

Kadife Dokulu Genel Temizlik Bezi 12'li

Makyaj Temizleme Bezi

Makyaj temizleme bezi ise, hem cildiniz için çok sağlıklıdır hem de zahmetsiz bir kullanımı vardır. Herhangi bir kimyasal ürün kullanmanıza gerek yoktur. Makyaj temizleme bezini su ile ıslatarak yüzünüzü silebilirsiniz. Bu bez hem makyajınızı temilzer, hem de yüzünüze peeling yapar. Ölü derilerinizden kurtulursunuz ve taze bir cilde kavuşursunuz.

Mutfak Bezi

Mutfak bezi, ocak üstleri, mutfak tezgahı, aspiratör gibi alanlarda birikmiş zor lekeleri kolayca çıkarır. Diğer bezlere göre daha kalın bir dokusu vardır. Temizlenen alanda leke veya iz bırakmaz. Emici yapısı sayesinde her türlü sıvıyı kolaylıkla emer.

Toz Bezi

İnce bir yapıda olan bu bezler, mükemmel bir temizlik sağlarlar. Özellikle, televizyon veya bilgisayar ekranı gibi zorlu yüzeylerde etkili sonuçlar verir. Herhangi bir deterjan veya kurulama bezi kullanmanıza gerek yoktur. Ekonomik ve uzun ömürlüdürler. Makinede yıkayacaksanız en fazla 60 derecede yıkamalısınız.

Mikrofiber Yer Bezi

Tüm zeminlerde kullanılabilir. Deterjan kullanımına gerek yoktur. Son derece hijyenik bir temizlik sağlar. Mikromarket.net’den bulabilirsiniz.

Okey Oyna
 221 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir