Uzun zamandır merakla beklenen Microsoft Surface Studio incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları ve güncel satış fiyatı incelememizde.

Uzun zamandır merakla beklenen bilgisayarlardan birisi olan Microsoft Surface Studio modelinin incelemesi ile karşınızdayız. 28 inç boyutlu bu olağanüstü bilgisayarın neler sunduğunu incelememizde bulabilirsiniz.

Microsoft Surface Studio Özellikleri

Özellikle tasarımcıların ilgisini çekecek olan Microsoft Surface Studio modelinin incelediğimiz versiyonu Intel Core i5-6440HQ 2.60 GHz işlemciye sahip. 8 GB DDR4 RAM‘e sahip olan bu bilgisayarda, NVIDIA Geforce GTX 965M 2 GB ekran kartı kullanılıyor.

1 TB kapasiteli Hybrid depolama sürücüsünün kullanıldığı bilgisayar, 28 inç boyutlu PixelDense 10 parmağa kadar destek sunan dokunmatik bir ekrana sahip. Bu ekran 3:2 oranında ve 4.500 x 3.000 çözünürlük sunuyor. Ekranda kullanılan 10-bit panel ise sRGB, DCI-P3 ve Vivid renk profillerini ön yüklü olarak sunuyor. Panelin 10-bit olması ise özellikle tasarımcılar için büyük bir avantaj sağlayacaktır.

WiFi 802.11 a/b/g/n/ac ve Bluetooth 4.0 kablosuz bağlantılarını destekleyen bilgisayarın kutu içeriğinde kablosuz klavye mouse kiti ve bir adet yüksek hassasiyetli tasarım kalemi mevcut. Son derece şık bir tasarıma sahip olan bilgisayar Windows 10 Pro işletim sistemine sahip.

Microsoft Surface Studio Tasarımı

Microsoft Surface Studio modeli, all in one yapıda olmasına rağmen son derece şık bir tasarıma sahip. İnce ekran yapısı ile tasarım konusunda etkileyici olan bilgisayarın, donanım bileşenleri ise alt kısımdaki destekleyici alanda yer alıyor. Bu da ekranın çok ince olmasını sağlamış.

Farklı açılarda rahatlıkla kullanılabilen ekran yapısı ise ergonomik anlamda büyük kolaylık sağlıyor.

Microsoft Surface Studio Fiyatı

Cihazın farklı versiyonları şu anda Türkiye‘deki bir internet mağazasında 18.000 TL ile 25.000 TL aralığında satışta.