Marvel 1943: Rise of Hydra Geliyor

Marvel 1943: Rise of Hydra

Skydance New Media ve Marvel Games şirketleri Marvel 1943: Rise of Hydra oyunu için ilk fragmanı yayınlandı.

Marvel 1943: Rise of Hydra Geliyor

Marvel Games ve oyunun geliştiricisi Skydance New Media firmaları Marvel 1943: Rise of Hydra için yeni fragmanı yayınladı. Tek oyunculu ve hikaye odaklı oyun 2. Dünya Savaşı’nı konu alan bir süper kahraman oyunu olarak tasarlanmış. Black Panther ve Kaptan Amerika gibi karakterlere de yer verilmiş.

3 dakikalık tanıtım fragmanı oyuna ilk bakışı sunuyor. Oyunda 4 oynanabilir karakter yer alacağı görülüyor. Oyunda Kaptan Amerika, Black Panther, Wakanda casusu ve Howling Commandos’un bir üyesi bulunuyor. İkinci Dünya Savaşı esnasında Nazi’nin bilim bölümü Hydra ile savaşacaklar.

Zorunlu Ama Huzursuz Bir İttifak

Fragmanda ortak düşmanları ile yüzleşmek için çalışırken farklı geçmişlere sahip bu kahramanlar arasında kurulacak bağ gözler önüne serdi. Zorunlu ama huzursuz bir ittifakın oluştuğunu belirten oyun açıklaması her bir kahramanın hikayenin farklı noktalarında kontrol edileceğini doğrulamış oldu.

Savaş Hydra askerlerine ve teknolojik birimlere karşı hem yakın dövüş hem de menzilli saldırıları dahil ediyor. Her karakterin kendine özgü yetenekleri var. Bu yetenekleri savaşa uyarlamak oyuncuya kalacak.

Skydance New Media’nın geliştirdiği Marvel 1943: Rise of Hydra oyuncuları takım çalışmasına zorlayan bir deneyim sunacak. Amy Hennig‘in kurduğu stüdyo Naughty Dog gibi birçok ünlü firmadan geliştirici transfer etmesi ile merak uyandırmayı başardı.

Marvel 1943: Rise of Hydra Çıkış Tarihi

Marvel Games ve Skydance New Media şirketleri yeni oyunu 2025’te PC ve konsolunda yayınlamayı hedefliyorlar. Geliştirmeler devam ettikçe daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor.

Marvel 1943: Rise of Hydra Fragman

Marvel Entertainment‘in resmi Youtube hesabında paylaşılan fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir