Marka Tescil Sorgulama Uzman Patent

Uzman Patent

İsim hakkı yani marka tescili artık sektörde ki varlığınızı gösteren en önemli etkenlerin başında gelmektedir. Uzman Patent ekibi sizin adınıza ücretsiz olarak marka tescil sorgulama işlemini yapmaktadır. Sayfa içerisinde yer alan forma tescil etmek istediğiniz marka adınızı yazarak bir talep oluşturabilirsiniz.

Oluşturduğunuz talep marka uzmanları tarafından incelenerek tarafınıza aynı gün içerisinde dönüş sağlanmaktadır. Böylelikle aslında en zor olan kısmı kolaylıkla halletmiş olursunuz. Çünkü tescil öncesinde marka araştırma süreci oldukça önemlidir. Hatalı bir araştırma size hem zaman hem de para kaybettirmektedir.

Patent Nedir?

Patent ve marka birbirinden oldukça farklı kavramlardır. Peki patent nedir birlikte cevaplayalım. Patent bir icat yada buluştur. Daha önce olmayanı keşfetmektir. Patent ile bir ürünü koruma altına alırken, marka ile isim tescili yapılmaktadır.

Uzman Patent

Halkımız tarafından saki aynı kavramlarmış gibi görülse de faaliyet açısında farklı alanlarda koruma yapmaktadır.

Sizde artık sektörde ki varlığınızı koruma altına almak ve söz sahibi olmak için tescilleyin. Patent veya marka isminizi Uzman Patent ile araştırın sonrasında koruma altına alın.

Tescilli bir patent yada markanız olmadan o ürün, hizmette üzerinden söz sahibi olmanız neredeyse imkansız.

Size ait olanı ancak tescilleyerek koruma altına alırısınız. TPE’de ki tüm süreci sizin adınıza Uzman Patent ekibi takip edecektir.

Benzer marka araştırması ve sonrasında benzer marka başvuruları tarafınıza bildirilmektedir. Dilerseniz zamanında bu markalara itiraz edebilirsiniz. Şimdi sizde Uzman Patent ile tanışın.

 1.233 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir