LG V10 Özellikleri ve Gelişmiş Teknolojisi

Çift ekran ve gelişmiş teknoloji. Kinci ekran farkını LG V 10 yeni modellerinde göreceksiniz. Güçlü özellikleri ile şimdiden birçok markaya fark atmış durumda. 4 ekran koruma özelliği ve ana ekran uygulama sistemi ile fark. İki kamera özelliği ile net çekimler. Manuel ya da otomatik ayarlama özelliği.

lg-v10

Gelişmiş Kamera Sistemi LG V1O yeni Model Özelliklerinde

Gelişmiş manuel ayarları ile LG V10 özellikleri geliştirilmiş son model teknoloji ve yeni nesil akıllı telefon. Derin algılayabilme özelliği ve iki kamera sistemi. Ağır çekimde netlik. 4K video özelliği ile gece rahatlıkla çekebilme. 4 GB RAM ile güçlü özellikleri sergiliyor. Dahili depolama özelliği ve MicroSD kart desteği sunma avantajı.

LG V10 ile Kalite Sizle

Metal bir kasa ile dayanıklılık. Silikon bazlı özelliği sayesinde arka kapağı darbelerden korunur. İnce ve zarif yapısı ise estetik bir görünümü sağlıyor. Parmak izi okuyucu ve güçlü batarya sistemi ile rakiplerinden ayrılan özel teknoloji. Farklı renk tonları herkesin zevkine göre tasarlandı.

Modern tasarım ve uygun fiyatlar bütçenize uygun seçenekleriyle. Kaliteyi görerek alın ve en güzel desen ve renklerle yeni nesil teknolojiyi yakından takip edin. Şık tasarımların hepsi avantajlı fiyatlarıyla. http://www.bizdeuygun.com/LG-V10-Cep-Telefonu kamera ve ekran özellikleri geliştirilmiş özel modellerle daha rahat internete girecek ve istediğiniz an selfie çekebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir