LG G5 Quick Cover Tanıtıldı

LG, ay sonunda tanıtacağı yeni amiral gemisi LG G5 modelinin öncesinde G5 ile uyumlu Quick Cover kılıfını tanıttı. Yeni kılıf ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

lg-g5-quick-cover

2016 yılı amiral gemisi savaşları 21 Şubat tarihinde başlayacak. İlk etapta Android telefonlar arasında olacak olan bu savaşa yıl sonu Apple, iPhone 7 ile dahil olacak.

Savaştaki safını güçlendirmek için yazılımsal yenilikler sunmaya hazırlanan LG, 21 Şubat’ta merakla beklenen LG G5 modeli ile karşımıza çıkacak. Dün gelen bilgilere göre LG G5, Always ON özelliğine sahip olacak.

Always ON ile LG G5 ekranı hiç kapanmayacak. Bu ilk başta batarya düşmanı bir özellik olarak görünebilir. Ancak ekranın sürekli açık olmasının bataryayı olumsuz olarak etkilemeyeceği söyleniyor.

LG, Always ON özelliğini ön plana çıkarmak için bugün LG G5 kılıfını duyurdu. LG G5 Quick Cover kılıfı, cihazın bildirim ekranını kapatmayacak. Always ON ile sürekli açık olan ekranda bildirimler ve saat yer alacak.

Kılıfı açmadan gelen çağrıları da cevaplayabileceğiniz yayınlanan görsellerde açıkça görünüyor. LG G5 Quick Cover fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir