Lenovo şık tasarımı ve teknik özellikleri ile oldukça dikkat çeken Yoga A12 model isimli tabletini resmi olarak duyurdu. Cihazın tüm detayları haberimizde.

Sahip olduğu teknik özellikleri ve şık tasarımı ile dikkat çekmeyi başaran Android işletim sistemli tablet Lenovo Yoga A12, yurtdışı fiyatı ile uygun maliyetli modeller arasında yer alıyor.

Lenovo Yoga A12 Özellikleri

Şık bir tasarıma sahip olan Lenovo Yoga A12, Lenovo’nun Yoga serisindeki en uygun fiyatlı modellerden birisi olarak duyuruldu. 1 kg altında ağırlığı ile son derece hafif olan tablet, 10.500 mAh kapasiteli bataryası ile 13 saate varan kullanım ömrü sunabiliyor.

Lenovo Yoga A12 modelinde Intel Atom X5 işlemci, 2 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, 12.2 inç 1.280 x 720 çözünürlüklü ekran, Dolby Atmos teknolojisini destekleyen stereo hoparlör gibi teknik özellikler yer alıyor. Halo adı verilen klavye ise kapasitif dokunmatik ekran ve bu tasarımı ile son derece dikkat çekici duruyor.

Lenovo’nun maliyet odaklı tableti Yoga A12, ülkemiz için olmasa da yabancı pazarlarda sahip olacağı 299 dolar fiyat etiketi ile uygun tabletler arasında yer alacak. Tabletin 8 Şubat tarihinden itibaren satışa sunulması bekleniyor.