Lenovo ThinkCentre X1 İncelemesi

Lenovo‘nun ince tasarımıyla dikkat çeken AIO bilgisayarı ThinkCentre X1 incelemesi sizlerle. Özellikle iş yerleri için tasarlanan bilgisayarın tüm detayları incelememizde.

Lenovo ThinkCentre X1 incelememizde inceliği ile ön plana çıkan hepsi bir arada bilgisayar modeline yakından bakıyoruz.

Lenovo ThinkCentre X1 Özellikleri

11 mm’lik alüminyum alaşımlı kasa ile gelen bilgisayar, hepsi bir arada bilgisayarlar modellerine oranla ince yapısıyla dikkat çekiyor. Ayrıca -5 ila 45 derece arasında eğilebilen ekran esnek bir kullanım avantajı sunuyor.

Giriş çıkış noktalarında sol tarafta 2 x USB 3.0, SD kart ve kulaklık girişlerini görüyoruz. Sol kısımda yer alan USB 3.0 noktalarından birisi hızlı şarj desteği sunuyor. Bilgisayarın arka kısmında ise 3 x USB 3.0, ethernet, displayport, güç ve kilit girişleri yer alıyor.

Tasarım tarafında son olarak 2 adet 5 watt’lık Dolby destekli hoparlörün ve konferans görüşmeleri için 1080p Full HD kayıt yapabilen bir web kamerasının olduğunu da belirtelim.

23.8 inç boyutlu Full HD IPS ekran ile gelen ThinkCentre X1, mat ekran sayesinde parlamalardan etkilenmiyor. Ancak panel kalitesinin çok iyi olmadığını belirtmekte fayda var. Gücünü Intel i7-6600U işlemcisinden alan bilgisayarda, 8 GB DDR4 RAM ve 256 GB SSD yer alıyor. İşlemci, depolama ve RAM seçenekleri cihazın varyasyonlarına göre değişebiliyor.

Lenovo Thinkcentre X1 Artıları

İnce tasarım, esnek kullanım avantajı

Sessiz ve serin çalışma performansı

Lenovo Thinkcentre X1 Eksileri

Ekran kalitesi yetersiz

Lenovo ThinkCentre X1 Teknik Özellikleri

Boyutlar: 22,44″ x 1,3″ x 14,17″

Ekran: 23.8 inç Full HD IPS

İşlemci: Intel i7-6600U

RAM: 8 GB DDR4

Depolama: 256 GB SSD

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.