Land Rover Explore Tanıtıldı

Dünyanın en dayanıklı akıllı telefonu olarak tanıtılan Land Rover Explore sağlam yapısı ile dikkat çekiyor. Cihazın tüm detayları, çıkış tarihi ve satış fiyatı haberimizde.

Land Rover Explore Özellikleri

JCB, Caterpillar ve Kodak firmaları için de akıllı telefon üreten İngiliz şirket Bullitt tarafından üretilen cihaz özellikle açık havayı seven ve dağ tepe dolaşan maceracılara hitap ediyor.

Moto Mods benzeri Pack adlı modüler sistemi de bulunan Land Rover Explore oldukça dayanıklı bir yapıda. Akıllı telefonun doğrudan araba markası taşıyan ilk cihaz olduğunu da belirtelim.

Land Rover Explore Teknik Özellikleri

Akıllı telefon 5 inç ekran, 2 gün kullanım sunduğu ifade edilen 4.000 mAh batarya, tuzlu suya ve 1.8 metreden düşmeye dayanıklı IP68 sertifikasına sahip. 10 çekirdekli 2.6 GHz hızında MediaTek Helio X27 işlemci, 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı ve Android 8.0 Oreo cihazın özelliklerinden.

Akıllı telefonun arka kısmındaki ızgara benzeri kısım Pack aksesuarları için konumlandırılmış. Adventure Pack ile IP68 dayanıklılığı ve ekstra 3.600 mAh batarya sağlanıyor. Ayrıca 25 mm seramik destekli GPS anten ile GPS sinyali yükseltiliyor.

Bike Pack ise bisiklet kullanıcılarının akıllı telefonunu kolayca sabitlemesine yardımcı oluyor. Son olarak Battery Pack ise yine IP68 dayanıklılık ve ekstra 4.370 mAh batarya kapasitesini akıllı telefona kazandırıyor.

Land Rover Explore Çıkış Tarihi

Cihaz için sipariş alımı Nisan ayında başlayacak.

Land Rover Explore Fiyatı

Akıllı telefonun Adventure Pack ile birlikte satış fiyatı 800 dolar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir