okey oyna

LaCie Rugged Thunderbolt İncelemesi

Düşmeye, suya ve toza dayanıklı yapısıyla dikkat çeken LaCie Rugged Thunderbolt taşınabilir harddisk incelemesi sizlerle.

lacie-rugged-thunderbolt

Diğer taşınabilir harddisklere göre çok daha dayanıklı bir yapıda karşımıza çıkan LaCie Rugged Thunderbolt modelinin incelemesi ile karşınızdayız.

LaCie Rugged Thunderbolt Özellikleri

Harddiskin çevresini saran turuncu renkli dayanıklı malzeme sayesinde 2 metreye kadar düşmelere dayanıklı bir ürün olan LaCie Rugged Thunderbolt, ayrıca IP54 sertifikasıyla suya ve toza da dayanıklı.

Bu özellikleriyle zorlu şartlarda dayanıklı bir taşınabilir harddisk isteyenler için biçilmiş kaftan olan ürün, hem Mac cihazlar için Thunderbolt hem de Windows cihazlar için USB 3.0 bağlantı seçeneğiyle birlikte geliyor. Ayrıca ürünün fiziksel koruma haricinde dosyalarınızı 256-bit AES şifreleme yöntemiyle şifreleyebilen bir yazılım desteğinin olduğunu da belirtelim.

1 TB‘lık depolama sunan modelini incelediğimiz ürünün ayrıca 2 TB depolama seçeneği de bulunuyor. Performans tarafında yaptığımız testlerde Thunderbolt üzerinden hem okuma hem de yazma tarafında 100 MB/s performans gördük.

USB 3.0 tarafında ise bu değerler 60 MB/s seviyelerinde.

 184 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir